Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja rohelise aventuriiniga

7.50

Seedripuud, mis on tuntud oma sügava, maalähedase aroomi poolest, on läbi aegade austatud maandavate ja puhastavate omaduste poolest. Nendes käevõrudes ei ole seedripuu mitte ainult vastupidav ja nahale meeldiv materjal, vaid ka looduslikult aromaatne, soodustades rahu ja selgust. Arvatakse, et selle rahustav aroom parandab meditatsiooni ja vaimset praktikat.

Roheline aventuriin toetab elamist läbi südame. Aitab tasakaalustada emotsioone ja tuua sisemist rahu. Rohelist aventuriini tuntakse kui õnnekivi, sest aitab tõmmata ligi armastust, küllust ja jõukust. Roheline aventuriin aitab leevendada ärevust, stressi ja närvipinget. Toob rahu ja heaolutunnet. Aventuriin julgustab otsuste vastuvõtmist ja aitab leida lahendusi keerulistes olukordades. Roheline aventuriin tugevdab südant, normaliseerib südamerütmi, alandab kolesterooli, kiirendab ainevahetust ja suurendab rakkude võnkesagedust. Samuti on tal põletikuvastane toime ja ta aitab leevendada aknet, nahaekseeme ja allergiaid. Aventuriin tõkestab kahjulikke elektromagnetilisi laineid ja aitab geopaatilise stressi korral.

Roheline aventuriin on suurepärane kristall, mis aitab tasakaalustada nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt. Roheline aventuriin sobib suurepäraselt südamekiviks ning aitab luua armastust ja rõõmu.

2 laos

Kirjeldus

Ajatu disainiga käevõrud sobivad igale vanusele, muutes need ideaalseks kingituseks kõigile, kes on teel vaimse teadlikkuse ja eneseleidmise poole. Käevõru sobib suuruselt meeste randmele!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja rohelise aventuriiniga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)