Blogi

Käik teispoolsusesse, sest kutsuti!

Miks ma kirjutan? Tahan kirja panna oma teekonna, enda märkamised ja maagilised juhtumised. Enese maailma imed, et ka sina saaksid oma maailmas hakata märkama ja kogema imesid. Kui sain esimest korda aru, et näen ja kogen rohkemat, kui inimsilm meile näitab, siis hakkasin otsima tuge. Kas keegi on sellest kirjutanud? Kas keegi on kogenud samu asju, mis mina? Ma ei leidnud midagi. Jah, on palju teadjaid ja tegijaid, aga kuidas nad on sinna jõudnud, mis teekonda läbinud, mida näinud, mida tundnud. Sellest kõigest ma kirjutangi, sest ma pole mitte esimene ega viimane inimene, kes tunneb ennast siin maailmas teistmoodi 🤍🙏✨

Kes ma olen?

Mina, just nagu Sina, oleme oma maailmas kõige-kõige erilisemad. Seda peab tundma, kogu hingest, sest vahel tahame olla pisemad, kui me oleme. Tahame ennast imepisikeseks teha. Olla nähtamatud teistele ja maailmale. Las teised teevad ja räägivad. Ei, meie ise peame tegema ja rääkima. Sest meie loome enda elu ja maailma. Teised ei saa seda teha meie eest. Ja Sinu, just nagu ka minu, maailmas on kõik võimalik.

Sõnad on tänapäeva inimese võlukepp ja mõtted nüüdisaegne maagia

Kui Sa näed, kuidas lendu lastud sõna muutub Sinu silmade ees piltilusaks liblikaks, siis tekib täielik aukartus selle maailma ja energite vastu. Hea, kui sõna on liblikas, mis pakub rõõmu ning täidab südame sooja tänutundega. Palju halvem aga, kui lendu lastakse tõeline raisakull, kes ei kahtle hetkekski ründamast, kui tegemist on mõttelaadiga, kas süüa või mitte süüa. Me laseme pidevalt ja mõtlematult lendu raisakotkaid, kelle toiduks oleme me ise. Kasvatades aga teadlikkust ning tõstes enese energeetilist sagedust, võime täita oma maailma aga imeilusate valgete, kollaste ja kirjude tiivulistega.

Sina oledki superkangelane

Ainult inimene, kes ise on ülitundlik, teab, mis tunne on siin maailmas elada. See ei ole kui muretu jalutuskäik pargis … See on katsumus. Tugev võitlus ellujäämise nimel, ainukese vahega, sa ei tea kellega sa võitled ja miks sa üldse võitled. Sa justkui elaksid elu märtrina ja sa oledki see seni, kuni saad aru, miks sa selline oled ja kuidas siin maailmas iseendana tegelikult eksisteerida. Minul läks kümme aastat aega, et aru saada, et ülitundlikkus ei ole karistus. Sain aru, et sellist kogemust ei anta niisama, vaid selle taga PEAB! olema midagi rohkemat.

Oma elu mulli loomine

Olen terve oma senise elu jaganud oma kaaslasega ühist mulli. Minu eest on alati hoolitsetud ja olen ennast alati turvaliselt tundnud. Täna tean, et on aeg ehitada üles oma elu mull, mis kannaks mind muretult läbi elu muutuste ja hoiaks mind alati pinnal. Ja tuleb välja, et minu mull, nagu pildiltki näha, on erakordselt ilus ja särav. Pool aastat tagasi ei osanud ma sellisest elust veel undki näha.

Kui vaikus murrab

“Vaikus oskab teha haiget. Kohutavalt haiget, kui lubame. Justkui üritaks keegi puurida hinge sügavat auku. Vaikuses tulevad esile hirmud, mida oleme osavalt peita suutnud, kas nädala, kuu või suisa terve oma senise elu. Inimene jookseb lakkamatult. Joostakse eemale hetkest, mil on sunnitud seisma silmitsi vaikuse ja ärevusega. Sel hetkel, kui oleme paigalseisus, näeme tõelist ennast, ent paljud meist ei suuda seda aktsepteerida. Ärevus jääb ja me hakkame taas jooksma.

Mõnikord inglid sasivadki juustes

Mõnikord on inglid tõesõna meie juustes, just nagu Lorna oma raamatu pealkirjaga väljendabki. Mõnikord armastavad nad sinu juustega mängida, kuniks sisehääl lajatab kindla teadmisega vastu pead: “Ma pean seda raamatut lugema!” Raamatut, mis jäi aastaid tagasi pooleli, sest tundus fantaasiavaldkonda kalduva teosega, mida minu tolleaegne mõistus keeldus uskumast. Täna tundub see raamat tuttavlikum, kui kunagi varem. Lorna räägib raamatus kõigest sellest, mida tema näeb, ent mina oskan täna vaid tunda.

Imelised meditatsioonid – pilguheit enese hingekambri saladustesse

Ma pole elus kogenud midagi nii ilusat, mõtlemapanevat ja väestavat. Mul oli võimalus näha ja kogeda enese hinge saladusi. Ma sain endale energeetilise tööriista, kohtusin nii oma kaitseingli kui lahkunud lähedastega, ammutasin enesesse nii edu-, raha- kui armastuseenergiat ning sain luua oma soovide mandala. Loe lähemalt postitusest …” Kliki pealkirjale ja loe täispikkuses postitust.

Minu haldjalik laps eluteenumbriga 22

Sinu sügavsinistesse silmadesse võib eksida või lausa uppuda. Need on sama lummavad kui kristallid minu hingekambris. Siirad armastuse allikad, millest peegeldub elu ilu ja headus. Aitäh, armas, et tulid ja näitasid, et võin ennast aktsepteerida sellisena, nagu ma olen. Rääkida seda, mida mõtlen ja tunda, mida kogen. Sa oled nii minu moodi, ent ometi nii imetlusväärselt tugev! ❤

(0)