Väärikas ja kaunis roosast kvartsist teeküünlaalus

See õrn, ent samas raske küünlaalus on valmistatud roosast kvartsist. Sellest suursugusest armastusekristallist õhkab rahu, õnnetunnet ja puhast armastust. Roosa kvartsi küünlaalusel põleta küünalt siis, kui soovid armastust kogeda, seda üles leida ja suurendada. Alusel on tahutud servad, peegelsile pealispind ning libisemisvastane sile põhi.

“Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall!”

Roosa kvarts on kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall, õpetades armastuse tõelist olemust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Roosa kvarts on rahustav, olles asendamatu suurte elusündmuste korral.

Kui soovid armastust ligi tõmmata, siis vaata kindlasti roosa kvartsi poole. Olemasolevates suhetes taastab usalduse ja harmoonia. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. Tugevdab empaatiat ja tundlikkust ning abistab vajalike muutustega leppimisel. Roosa kvarts on emotsionaalselt kõige peenem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta, leevendab roosa kvarts sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest.

Kui Sa pole kunagi armastust tunda saanud, avab roosa kvarts Sinu südame nii, et muutud armastusele vastuvõtlikuks. Kui oled aga armastanud ja kaotanud, lohutab Sind leinas. Roosa kvarts õpetab ka kuidas iseennast armastada, mis on elulise tähtsusega, kui oled olnud arvamusel, et Sind ei armastata. Inimene ei saa vastu võtta armastust ega vastu armastada, kui ei armastata iseennast. Roosa kvarts aitab imehästi iseendale andestada ja enesega leppida ning tugevdab eneseusaldust ja enesehinnangut.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

2 laos

Kirjeldus

✨Minu kogemus✨

See imeilus küünlaalaus lausa tõmbab enda poole. Tihtipeale avastan end seda enese käte vahel hoidmas. Ja see tõmbabki, kui inimesel on vaja armastavat energiat. Nii mõnigi minu külaline on seadnud sammud just sellesama küünlaaluse juurde ning on hoidnud seda mõned minutid sõnatult käte vahel. Järelikult on tarvis.

Kaal: 660 g.

Mõõdud: kõrgus 3 cm ja diameeter 10 cm.

Tähelepanu! Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis küünlaaluse suurus, kuju ja värvitoon varieerub. Kahte ühesugust toodet looduslikust kristallist ei saa. Iga toode on eriline ja ainulaadne!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väärikas ja kaunis roosast kvartsist teeküünlaalus”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)