Tagasivooluga koonusviirukite komplekt lavendel (20 tk)

4.90

Selles ilusa disainiga topsis on 20 koonusviirukit (viiruki kõrgus on 3.5 cm). Koonusviirukite põlemisaeg on ligikaudu 35 minutit. Tagasivooluga koonusviirukeid saab kasutada langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites.

Lavendel on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane taim. Üks tuntumaid lõõgastajaid ja rahustajaid. See looduslik antidepressant aitab muuta inimese ellusuhtumist positiivseks ja parandab meeleolu. Lavendli viiruk võib suitseda ka näiteks siis, kui tegeled ennustamisega, loed või praktiseerid erinevaid spirituaalseid teemasid. Lavendel aitab minna meditatsiooniseisundisse ja kiirendada spirituaalseid õpinguid. Lavendliga saab ka puhastada ruume negatiivsest energiast. Loob armastava, õnneliku ja suhteid parandava õhustiku ning soodustab vaimset tervenemist. Hoia alati aken lahti, kui puhastad kodu negatiivsest energiast, et see saaks väljuda. Lavendel aitab ka pingelise töö ja õppimise korral, rahustades, parandades keskendumist, vabastades stressist.

Kasutamine: Hoia viirukit ühes käes ning pööra süütamiseks küljele. Süüta viiruki peenem ots. Koonsviiruki põlema panemine võtab aega 5–10 sekundit, sestap on seda mugavam teha tulemasinaga. Kustuta leek ning aseta suitsev viiruk koonusviiruki põletile. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

5 laos

Kirjeldus

Valmistatud käsitööna Indias. Sobilik ka veganitele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukite komplekt lavendel (20 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)