Imeilus antiikse välimusega koonusviiruki põleti

49.99

See imeilus käsitööna valminud koonusviiruki põleti toob tükikese Nepalist sinu koju. Toote valmistajad pööravad väga suurt tähelepanu toote detailidele, mis teeb sellest minu silmis täiusliku meistriteose. Kuna toode on valmistatud messingist, siis on see ka väga kerge. Toodet saab hõlpsasti asetada lauale või riputada sobivasse kohta. Samuti saad põletiga hõlpsasi ringi käia ja tube viirukisuitsuga puhastada.

Kasutamine: aseta tavaline (mitte tagasivooluga) koonusviiruk põletisse, süüta viiruk ja pane soovi korral kaas peale. Läbi põleti avade saad nautida viiruki meeldivat aroomi.

 

1 laos

Kirjeldus

Mõõdud: ca 11 x 12 cm (laius x kõrgus)

Materjal: messing.

Tähelepanu! Pärast koonusviiruki põletamist on normaalne, et põletile ilmub kerge õline jääk ning seetõttu palun koonusviirukeid põletada ainult selleks ette nähtud põletites või keraamilisel alusel, mitte asetatuna kaitsmata mööbliesemele. Jäägid saab põletilt kerge vaevaga niiske lapiga maha pühkida.

Selle tootega tuleks kasutada tavalisi koonusviirukeid, sest tagasivooluga koonusviiruk võtab kuumuse tõttu põleti põhjalt värvi maha.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imeilus antiikse välimusega koonusviiruki põleti”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)