Vaimsete võimete avaja! Võimsa vikerkaare kuukiviga hõberipats

57.50

See imeilus ripats on valmistatud käsitööna 925 hõbedast, mille ehteks on kosmilist valgust kandev vikerkaare kuukivi.  Vikerkaare kuukivi pakub spirituaalset tervenemist kogu inimkonnale.

Vikerkaare kuukivi aitab näha nähtamatut, intuitiivselt mõista sümboleid ja sünkroonsusi ning avab vaimseid võimeid. Tundlikele inimestele võib seda vaimselt ja füüsiliselt olla korraga palju, kuigi vastavalt olukorrale võib vikerkaare kuukivi anda olulisi vihjeid. Kivi on tugevas kooskõlas kuu tsüklite ja faasidega ning täiskuu ajaks tuleks selle kandmisest loobuda. Vikerkaare kuukivi on kasulik kõigile siseorganitele, silmadele, arteritele, veenidele.

Kuukivi on uute alguste kivi. Nagu nimigi ütleb, siis on kuukivi ühendatud Kuu ja intuitsiooniga. Nagu kuu, on ka kivi peegeldav ja meenutab meile, et nagu Kuu kasvab ja kahaneb, on ka kõik muu osa muutuste tsüklis. Kuukivi kõige võimsam mõju avaldub tunnete rahustamises. Kuukivi edendab intuitsiooni ja empaatiat ning soodustab helgeid unenägusid.

Kuukivi on traditsiooniliselt kasutatud psüühiliste võimete suurendamiseks ja selgeltnägemise arendamiseks. Psühholoogiliselt mõjub kuukivi rahustavalt. Kuukivi on täidetud naiseliku energiaga. Ta tasakaalustab naiselikku-mehelikku energiat ning abistab mehi, kes tahavad saada ühendust oma naiseliku, pehmema küljega. Kuukivi on seega suurepärane vastumürk ülemäära macho`likule mehele ja liiga agressiivsele naisele. Emotsionaalselt rahustab kuukivi ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab tundeid. Kuukivi suurendab emotsionaalset intelligentsust. Kuukivi toob kaasa sügava emotsionaalse tervenemise ja ravitseb seedekulgla ülemiste osade häireid, mis on seotud emotsionaalse stressiga. Füüsiliselt mõjutab kuukivi võimsalt naiste reproduktiivtsüklit ja leevendab menstruatsioonidega seotud haigusseisundeid ning pinget. Kuukivi on seotud käbinäärmega ja tasakaalustab hormonaalsüsteemi, tasandab vedelike tasakaalutust ja häälestub bioloogilisele kellale.

Vikerkaare kuukivi on tõeliselt võimas kristall, mida oma südametšakra kohal väärikalt kanda. Kuna kristall on looduslikku päritolu, siis iga ripats on isemoodi ja unikaalne. Just Sulle loodud!

 

 

 

 

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mõõdud: ca 3 x 2.5 cm.

Värv: kreemjas, hõbedane.

Materjal: vikerkaare kuukivi, 925 hõbe.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vaimsete võimete avaja! Võimsa vikerkaare kuukiviga hõberipats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)