Tervendavad tšakraviirukid + puidust viirukialus

(1 ülevaade)

7.90

Need imeilusas kinkepakendis tšakraviirukid on seitsme erineva aroomiga. Igas pakis on 30 viirukit. Kõikide komplektidega on kaasas ka vastava tšakra sümboliga puidust viirukialus. Tšakraviirukid on kõik väga mõnusa ja maheda lõhnaga, üldse mitte ebameeldivalt intensiivsed, sobides ideaalselt ka neile, kellele viiruki lõhn seni pole meeldinud.

Iga aroom tervendab ühte kindlat energiakeskust ehk tšakrat meie kehas:

❤ Maasikas juurtšakrat.
🧡 Apelsin sakraaltšakrat.
💛 Sidrun päikesepõimikut.
💚 Münt südametšakrat.
💙 Mustikas kõritšakrat.
💜 Lavendel kolmandat silma.
💜 Murakas kroontšakrat.

Tšakraviirukid aitavad meie keha seitset põhilist tšakrat tervendada, harmoniseerida ja tasakaalustada. Kui energia liikumine on tšakrates häiritud, hakkavad tekkima vaevused ja haigused. Põleta vastava tšakra viirukit kord kuus või kui tunned, et Sinu tšakra vajaks tervendamist. Kuidas tasakaalust väljas energiakeskust ära tunda? Loe tšakrate kohta lähemalt lisainfost!

 

 

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

✨Minu kogemus ✨

Juurtšakra viiruk toob tõesti tagasi tervise ja hea enesetunde. Mina põletan viirukit iga kord, kui tunnen, et hakkan haigeks jääma. Põletan viirukit seni (iga päev ühe), kuni tunnen end taas hästi. Juba sama päeva õhtuks on tunda muutust enesetundes. Soovitan põletada viirukit enda vahetus läheduses ja lausa kümmelda viiruki meeldiva aroomiga suitsu käes. Juurtšakra viirukit põletades on arusaadavalt tunda maasika lõhna. Hästi maheda lõhnaga viirukid.

Juurtšakra ehk Muladhara on seotud väga olulisel määral meie füüsilise tervise, aktiivsuse, väe ja tugevusega. Juurtšakra on meie alustala, meie juured, ja see tuleb hoida tervena. Terve juurtšakra hoiab eemale kõiksugused haigused. Olles haige või vaimse pinge all on märk sellest, et juurtšakra ei tööta korralikult. Tasakaalustamata juurtšakra tunnusteks on ärevus, depressioon, hirm, suutmatus hoida enda piire ja olla truu tahtejõule, nõrk immuunsüsteem ja võimetus lõdvestuda.

Sakraaltšakra ehk Svadisthana on seotud meie emotsionaalsuse, seksuaalsuse, elu nautimise, kire, voolavuse, loovuse ja elu kogemisega. Tasakaalustamata sakraaltšakra tunnusteks on emotsionaalselt liigne tundlikkus, pidev kontroll, endasse tõmbumine, madal või üliaktiivne libiido, pinged ning võimetus lahti lasta ja rõõmu tunda.

Päikesepõimik ehk Manipura on isikliku väe keskus ning on seotud meie tahtejõu, enesekindluse, intellekti, ambitsioonide, elujõu ja väega. Tasakaalustamata päikesepõimiku tunnusteks on madal enesehinnang, halb seedimine, ärevus, motivatsioonipuudus ja ebakindlus.

Südametšakra ehk Anahata on seotud armastuse, kaastunde, aktsepteerimise, andestamise, empaatia ja heldusega. Tasakaalustamata südametšakra tunnusteks on negatiivne pilt enesest, usaldamatus teiste vastu, armukadedus, kiire hinnangu andmine ning vereringe- või hingamisprobleemid.

Kõritšakra ehk Vishuddha on seotud  oma tõe rääkimise ja oma tõe järgi elamisega, vaba tahte, enda ja teiste vastu aus olemisega ning kurguprobleemidega. Tasakaalustamata kurgutšakra tunnusteks on suutmatus end väljendada, kurguvalu, suutmatus hoida piire, võimetus kuulata, sageli tunne, et Sind on valesti mõistetud.

Kolmanda silma tšakra ehk Ajna on seotud intuitsiooni, vaimsuse, asjade ja olukordade nägemisega nii nagu nad päriselt on, oma elueesmärgi mõistmisega ning spirituaalsete nägemustega. Tasakaalustamata kolmanda silma tšakra tunnusteks on halb nägemine, usaldamatus oma otsuste üle, loovuse puudumine ja võimetus keskenduda.

Kroontšakra ehk Sahasrara on seotud eestkätt pühendumise, ühtsuse, eneseteostuse ning ka oma hinge ja Kõrgema Minaga ühenduse loomisega. Tasakaalustamata kroontšakra tunnusteks on segasus, peavalud, unetus, suutmatuse või mõttetuse tunne, õudusunenäod ja vaimse olemistunde kaotus.

Pakendi mõõdud: 29 x 4.5 cm (kõrgus x diameeter).

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Valik

Apelsin – sakraaltšakrale, Lavendel – kolmandale silmale, Maasikas – juurtšakrale, Münt – südametšakrale, Murakas – kroontšakrale, Mustikas – kõritšakrale, Sidrun – päikesepõimikule

1 arvustus tootele Tervendavad tšakraviirukid + puidust viirukialus

  1. katre (toote omanik)

    Puhta ja kerge lõhnaga. Ei ole liiga intensiivne nagu paljud on. Täpselt paraja lõhnaga.

Lisa arvustus

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)