Tasakaalustavad tšakraviirukid + puidust viirukialus

5.90

Need imeilusas kinkepakis tšakraviirukid on seitsme erineva aroomiga. Iga aroom vastab ühele tšakrale meie kehas:

  • Maasikas juurtšakrale.
  • Apelsin sakraaltšakrale.
  • Sidrun päikesepõimikule.
  • Münt südametšakrale.
  • Lavendel kõritšakrale.
  • Mustikas kolmandale silmale.
  • Murakas kroontšakrale.

Kõikide tšakraviirukitega on kaasas vastava tšakra sümboliga puidust viirukialus. Alusel saab põletada korraga üht viirukit.

Need imelise aroomiga tšakraviirukid aitavad meie keha seitset põhilist tšakrakeskust harmoniseerida ja tasakaalustada. Kui energia liikumine on tšakrates häiritud, hakkavad tekkima vaevused ja haigused. Põleta vastava tšakra viirukit kord kuus või kui tunned, et Sinu tšakra on tasakaalust väljas. Loe tšakrate kohta lähemalt lisainfost!

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Juurtšakra ehk Muladhara on seotud väga olulisel määral meie füüsilise tervise, aktiivsuse, väe ja tugevusega. Juurtšakra on meie alustala, meie juured ja see tuleb hoida tervena. Terve juurtšakra hoiab eemale kõiksugused haigused. Olles haige või vaimse pinge all on märk sellest, et juurtšakra ei tööta korralikult. Tasakaalustamata juurtšakra tunnusteks on ärevus, depressioon, hirm, suutmatus hoida enda piire ja olla truu tahtejõule, nõrk immuunsüsteem ja võimetus lõdvestuda.

Sakraaltšakra ehk Svadisthana on seotud meie emotsionaalsuse, seksuaalsuse, elu nautimise, kire, voolavuse, loovuse ja elu kogemisega. Tasakaalustamata sakraaltšakra tunnusteks on emotsionaalselt liigne tundlikus, pidev kontroll, endasse tõmbumine, madal või üliaktiivne libiido, pinged ning võimetus lahti lasta ja rõõmu tunda.

Päikesepõimik ehk Manipura on isikliku väe keskus ning on seotud meie tahtejõu, enesekindluse, intellekti, ambitsioonide, elujõu ja väega. Tasakaalustamata päikesepõimiku tunnusteks on madal enesehinnang, halb seedimine, ärevus, motivatsioonipuudus ja ebakindlus.

Südametšakra ehk Anahata on seotud armastuse, kaastunde, aktsepteerimise, andestamise, empaatia ja heldusega. Tasakaalustamata südametšakra tunnusteks on negatiivne pilt enesest, usaldamatus teiste vastu, armukadedus, kiire hinnangu andmine ning vereringe- või hingamisprobleemid.

Kõritšakra ehk Vishuddha on seotud  oma tõe rääkimise ja oma tõe järgi elamisega, vaba tahte, enda ja teiste vastu aus olemisega ning kurguprobleemidega. Tasakaalustamata kurgutšakra tunnusteks on suutmatus end väljendada, kurguvalu, suutmatus hoida piire, võimetus kuulata, sageli tunne, et Sind on valesti mõistetud.

Kolmanda silma tšakra ehk Ajna on seotud intuitsiooni, vaimsuse, asjade ja olukordade nägemisega nii nagu nad päriselt on, oma elueesmärgi mõistmisega ning spirituaalsete nägemustega. Tasakaalustamata kolmanda silma tšakra tunnusteks on halb nägemine, usaldamatus oma otsuste üle, loovuse puudumine ja võimetus keskenduda.

Kroontšakra ehk Sahasrara on seotud eestkätt pühendumise, ühtsuse, eneseteostuse ning ka oma hinge ja Kõrgema Minaga ühenduse loomisega. Tasakaalustamata kroontšakra tunnusteks on segasus, peavalud, unetus, suutmatuse või mõttetuse tunne, õudusunenäod ja vaimse olemistunde kaotus.

Pakendi mõõdud: 29 x 4.5 cm (kõrgus x diameeter).

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Valik

Apelsin – sakraaltšakra, Lavendel – kõritšakra, Maasikas – juurtšakra, Münt – südametšakra, Murakas – kroontšakra, Mustikas – kolmas silm, Sidrun – päikesepõimik

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tasakaalustavad tšakraviirukid + puidust viirukialus”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)