Tagasivooluga koonusviirukite komplekt sidrunhein (20 tk)

10.00

Selles ilusa disainiga topsis on 20 suurt koonusviirukit. Viiruki kõrgus on 3,5 cm ja läbimõõt 1,5 cm. Viiruki põlemisaeg on ligikaudu 40 minutit. Tagasivooluga koonusviirukeid põletatakse langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites. Need kvaliteesed koonusviirukid on valmistatud käsitööna Indias. 100% vegan.

Sidrunhein on kui looduslik õhuvärskendaja, mille imeline ja värske sidrunilaadne aroom võidab hetkega südame. Sidrunhein aitab võidelda kurnatusega, taasäratab väsinud keha ja meele ning toob rõõmutunnet. Sidrunheina viirukit kasutatakse ka ruumi puhastamiseks nii energeetiliselt kui ka halbadest lõhnadest. Sidrunhein on üks parimaid stressi leevendajaid, maandades nii vaimset kui ka füüsilist pinget. Kui tunned ennast halvasti, siis pane viiruk enese lähedale suitsema! Sidrunhein parandab nii meeleolu kui ka tuju. Sidrunheina viirukit on kasulik põletada ka peale tülitsemist, et negatiivne energia koduseinte vahele kinni ei jääks. Sidrunhein on koduses majapidamises hea desinfitseerija ja putukatõrjevahend. Värskendav ja tuju tõstev lõhnav sidrunhein aitab võidelda peavalu, väsimuse ja depressiooniga.

Kasutamine: Hoia viirukit ühes käes ning pööra süütamiseks küljele. Süüta viiruki peenem ots. Koonsviiruki põlema panemine võtab aega 5–10 sekundit, sestap on seda mugavam teha tulemasinaga. Kustuta leek ning aseta suitsev viiruk koonusviiruki põletile. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

9 laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukite komplekt sidrunhein (20 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!