Tagasivooluga koonusviirukite komplekt sidrunhein (20 tk)

4.90

Selles ilusa disainiga topsis on 20 koonusviirukit (viiruki kõrgus on 3.5 cm). Koonusviirukite põlemisaeg on ligikaudu 35 minutit. Tagasivooluga koonusviirukeid saab kasutada langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites.

Sidrunhein on kui looduslik õhuvärskendaja, mille imeline ja värske sidrunilaadne aroom võidab hetkega südame. Sidrunhein aitab võidelda kurnatusega, taasäratab väsinud keha ja meele ning toob rõõmutunnet. Sidrunheinaa viirukit kasutatakse ka ruumi puhastamiseks nii energeetiliselt kui ka halbadest lõhnadest. Sidrunhein on üks parimaid stressi leevendajaid, maandades nii vaimset kui ka füüsilist pinget. Kui tunned ennast halvasti, siis pane viiruk enese lähedale suitsema! Sidrunhein parandab nii meeleolu kui ka tuju. Sidrunheina viirukit on kasulik põletada ka peale tülitsemist, et negatiivne energia koduseinte vahele kinni ei jääks.

Kasutamine: Hoia viirukit ühes käes ning pööra süütamiseks küljele. Süüta viiruki peenem ots. Koonsviiruki põlema panemine võtab aega 5–10 sekundit, sestap on seda mugavam teha tulemasinaga. Kustuta leek ning aseta suitsev viiruk koonusviiruki põletile. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

6 laos

Kirjeldus

Valmistatud käsitööna Indias. Sobilik ka veganitele.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukite komplekt sidrunhein (20 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)