Luksuslik tšakraküünalde komplekt

Milline imeline kingitus! Karbi avamisel leiad 7 erineva värvi, kristalli ja aroomiga küünalt, mis vastavad seitsmele peamisele tšakrale. Läbipaistval küünlaklaasil on vastava tšakra sümbol. Igat küünalt kaunistab vastavat tšakrat tervendav kristall. Küünlad põlevad ligikaudu 26 tundi.

Tšakra on punkt, kus eluenergia ehk Prana liigub. Kui energia liikumine on tšakrates häiritud, hakkavad tekkima vaevused ja haigused. Põleta tšakraküünalt, kui tunned, et Sinu üks või teine energiakeskus on tasakaalust väljas. Mille järgi ära tunda? Loe lähemalt lisainfost. 

Tšakraküünlad on valmistatud looduslikust vahast, millele on lisatud erinevaid ürte ja aroome. Sellised küünlad on võimelised äratama inimese energiakeskused. Põlemisel kiirgab tšakraküünal kõrgsageduslikke vibratsioone, mis tekitavad võnkeid ühes või teises tšakras.

Komplekti kuulub 7 tšakraküünalt (igale tšakrale vastab oma värv, kristall ja eeterlik õli):

❤ Punane–juurtšakra–punane ahhaat–patšuli.

🧡 Oranž–sakraaltšakra, tiigrisilm–jasmiin.

💛 Kollane–päikesepõimik–tsitriin–sandlipuu.

💚 Roheline–südametšakrale–roheline aventuriin–roos.

💙 Sinine–kurgutšakra–lasuriit–kummel.

💙 Indigosinine–kolmanda silma tšakra–ametüst– eukalüpt.

💜 Lilla–kroontšakra–mäekristall–lavendel.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

3 laos

Kirjeldus

Juurtšakra ehk Muladhara on seotud väga olulisel määral meie füüsilise tervise, aktiivsuse, väe ja tugevusega. Juurtšakra on meie alustala, meie juured ja see tuleb hoida tervena. Terve juurtšakra hoiab eemale kõiksugused haigused. Olles haige või vaimse pinge all on märk sellest, et juurtšakra ei tööta korralikult. Tasakaalustamata juurtšakra tunnusteks on ärevus, depressioon, hirm, suutmatus hoida enda piire ja olla truu tahtejõule, nõrk immuunsüsteem ja võimetus lõdvestuda.

Sakraaltšakra ehk Svadisthana on seotud meie emotsionaalsuse, seksuaalsuse, elu nautimise, kire, voolavuse, loovuse ja elu kogemisega. Tasakaalustamata sakraaltšakra tunnusteks on emotsionaalselt liigne tundlikus, pidev kontroll, endasse tõmbumine, madal või üliaktiivne libiido, pinged ning võimetus lahti lasta ja rõõmu tunda.

Päikesepõimik ehk Manipura on isikliku väe keskus ning on seotud meie tahtejõu, enesekindluse, intellekti, ambitsioonide, elujõu ja väega. Tasakaalustamata päikesepõimiku tunnusteks on madal enesehinnang, halb seedimine, ärevus, motivatsioonipuudus ja ebakindlus.

Südametšakra ehk Anahata on seotud armastuse, kaastunde, aktsepteerimise, andestamise, empaatia ja heldusega. Tasakaalustamata südametšakra tunnusteks on negatiivne pilt enesest, usaldamatus teiste vastu, armukadedus, kiire hinnangu andmine ning vereringe- või hingamisprobleemid.

Kõritšakra ehk Vishuddha on seotud  oma tõe rääkimise ja oma tõe järgi elamisega, vaba tahte, enda ja teiste vastu aus olemisega ning kurguprobleemidega. Tasakaalustamata kurgutšakra tunnusteks on suutmatus end väljendada, kurguvalu, suutmatus hoida piire, võimetus kuulata, sageli tunne, et Sind on valesti mõistetud.

Kolmanda silma tšakra ehk Ajna on seotud intuitsiooni, vaimsuse, asjade ja olukordade nägemisega nii nagu nad päriselt on, oma elueesmärgi mõistmisega ning spirituaalsete nägemustega. Tasakaalustamata kolmanda silma tšakra tunnusteks on halb nägemine, usaldamatus oma otsuste üle, loovuse puudumine ja võimetus keskenduda.

Kroontšakra ehk Sahasrara on seotud eestkätt pühendumise, ühtsuse, eneseteostuse ning ka oma hinge ja Kõrgema Minaga ühenduse loomisega. Tasakaalustamata kroontšakra tunnusteks on segasus, peavalud, unetus, suutmatuse või mõttetuse tunne, õudusunenäod ja vaimse olemistunde kaotus.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Luksuslik tšakraküünalde komplekt”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)