Allahindlus!

Kristallide komplekt “Küllus, jõukus ja edu!”

15.50

See imeline kristallide komplekt koosneb neljast kristallist (sodaliit, aventuriin, tiigrisilm ja mäekristall), mis aitavad ligi tõmmata küllust, jõukust ja edu. Kõikide komplektis olevate kristallide kasulikest omadustest saad lähemalt lugeda tootekirjeldusest. Komplektiga on kaasas ka kaunis poolkuukujuline kristallide alus, lihtne informatsioonikaart ja armas sametist kotike kristallide turvaliseks hoiustamiseks või kaasas kandmiseks.

Täiuslik kingitus kõigile, kes vajavad oma ellu kristallide paitavat hoolitsust ja tervendavat mõju!

 

1 laos

Kirjeldus

Sodaliit – aitab likvideerida vaimset segadust, suurendada intuitsiooni, eneseväljendusoskust ja loovust. Sodaliit rahustab meelt ja suurendab enesekindlust. Aitab saavutada eesmärke ja tunnetada tõde.

Aventuriin – see imeilus roheline küllusekristall aitab suurendada tööalast edu ja õnne.

Tiigrisilm – toetab sind eesmärkide saavutamisel, soovide manifesteerimisel ja äritegevuses. See tuntud õnnetooja aitab luua küllust, toob mõtteselguse, kindlustunde ja positiivse hoiaku. Tiigrisilma tasuks ligi hoida äriliste otsuste lahendamisel ja keerulisematel läbirääkimistel.

Mäekristall – aitab puhastada nii kodu kui ka töökeskkonda ning võimendada ja puhastada nii mõtteid kui ka energiaid. Mäekristall vibreerib puhast valget valgust ja blokeerib kõik negatiivse.

Pakendi mõõdud: 13 x 11 cm.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kristallide komplekt “Küllus, jõukus ja edu!””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)