Erinevad aroomid! Tavalised koonusviirukid koos särava põletiga

Toote hind sisaldab ühte pakki Sinu poolt valitud aroomiga koonusviirukeid ja imeilusalt säravat koonusviiruki põletit. Pakis on 40 pisikest koonusviirukit. Koonusviiruki läbimõõt on 1 cm ja kõrgus 3 cm ning viiruk põleb 10-15 min. Tegemist ei ole tagasivoolu efektiga koonusviirukitega. Tavaline koonusviiruk suitseb ainult ühest otsast. Koonusviirukid on pakendatud ilusasse mandala disainiga pakendisse.

Valikusse kuulub: jasmiin (roheline), lavendel (lilla), patšuli (oranž), roos (roosa), sandlipuu (kollane), vanilje (hall).

Loe erinevate aroomide kohta lähemalt lisainfost!

Soovi korral saad valida ka teistsuguse koonusviiruki põleti SIIT või SIIT.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

✨Minu kogemus ✨

Ma lihtsalt armastan koonusviirukeid, sest koonusviirukite põlemisel jääb tuhk kenasti koonusekujuliselt alusele püsti ega tekita muremõtteid ja segadust. Kuna koonusviirukid on pisikesed, siis sobivad nad ideaalselt põletamiseks just väiksemates ruumides ja enda vahetus läheduses. Lisaks pakiga kaasas olevale ilusale põletile saab tavalisi koonusviirukeid põletada ka minu lemmikutes kaanega põletites. Kaanega on põlemine aeglasem ja suits laialivalguvam.

Valikud:

Jasmiin on armastuse taim, mis aitab puhastada energiaid, mis ei mõju armastusele kasulikult. Jasmiini aroom on täis külluslikku, õrna, rahustavat ja armastavat energiat. Jasmiin aitab luua väga romantilise atmosfääri. Rahustab meeli, aitab paremini keskenduda ja mõttetööd teha, taandab stressienergiat, aitab perekonda rahu tuua, vabastab töö ja rahaasjadega seotud muremõtteid, aitab vabaneda ülemõtlemisest ja liigsest muretsemisest. Parandab meeleolu ja muudab inimest leplikumaks, tasakaalukamaks, õnnelikumaks ja romantilisemaks. Tegemist on väga kasuliku viirukiga suhete tervendamiseks. Sobib ideaalselt põletamiseks just siis, kui naudid kaaslasega kvaliteetaega, on olnud riid, soovid tuua ruumi rohkem armastust või aktiveerida oma südametšakra, andes enesele võimaluse armastust leida ja hoida. Jasmiiniviiruk mõjub hästi ka tajumisele ja sensitiivsusele. Jasmiiniviirukiga on imehea puhastada just armastuse ja inglite kristalle.

Lavendel on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane taim. Üks tuntumaid lõõgastajaid ja rahustajaid. See looduslik antidepressant aitab muuta inimese ellusuhtumist positiivseks ja parandab meeleolu. Lavendli viiruk võib suitseda ka näiteks siis, kui tegeled ennustamisega, loed või praktiseerid erinevaid spirituaalseid teemasid. Lavendel aitab minna meditatsiooniseisundisse ja kiirendada spirituaalseid õpinguid. Lavendliga saab ka puhastada ruume negatiivsest energiast. Loob armastava, õnneliku ja suhteid parandava õhustiku ning soodustab vaimset tervenemist. Hoia alati aken lahti, kui puhastad kodu negatiivsest energiast, et see saaks väljuda. Lavendel aitab ka pingelise töö ja õppimise korral, rahustades, parandades keskendumist, vabastades stressist.

Patšulil on oskus ligi tõmmata küllust ja materiaalset energiat. Patšuli on number üks rahaõnne aktiveerija ja külluseenergia suurendaja kõikide viirukisortide seas. Eelkõige puhastab patšuli ära energiad, mis takistavad küllusel sinu ellu saabumast. Patšuliviirukit on hea põletada ka enda raha, rahakoti, küllusekarbi, -taime või -kristallide kõrval, et puhastada need negatiivsest energiast. Lisaks on patšulil maandav, tasakaalustav, lõõgastav ja ärevustunnet leevendav mõju. Patšuli on hea looduslik antidepressant, aidates võidelda depressiooniga. Patšuli aitab tuju üleval hoida ja positiivset ellusuhtumist suurendada.

Roosi viirukist õhkub magusat aroomi, mis lõõgastab keha ja taastab hinge. Roos aitab luua ja tuua inimese ellu armastust. Roos suurendab, parandab ja taastab armastuse energiat. Roosi viiruk aitab ka ennustamise ajal näha selgelt ning vastustel tulla kiirelt ja korrektselt. Roosi aroom vallandab inimeses positiivseid emotsioone, aidates näha ilu, headust, õnne ja positiivsust. Roosi viiruk aitab puhastada kodu stressist ning tõstab magamistoas romantikat, kirge ja sensuaalsust. Roos tekitab rahuliku, stressivaba ja armastust täis õhkkonna.

Sandlipuu viiruk on väga rahustava toimega, sobides hästi ärevuse, stressi ja pingete leevendamiseks. Sandlipuu on ühteaegu nii lõõgastav kui ka virgutav. Sandlipuu aroom mõjub antidepressandina ning on leitud, et sandlipuul on ka põletikuvastane ja antiseptiline toime. Sandlipuu aitab puhastada kodu ja väeesemeid halvast energiast. Viirukit tasub põletada ka siis, kui teil on käinud kodus või kontoris külaline, kes on toonud halbu uudiseid või majja riiu. Sandlipuu eemaldab ruumist halbu lõhnu, asendades need sügava, rikkaliku ja müstilise puidulõhnaga.

Vanilje on tuntud armastusetaim ja romantiliste tunnete tekitaja. Vanilje magus lõhn loob rahuliku ja armastava õhkkonna. Vaniljeviirukit on hea põletada romantilisel õhtul armsamaga, armastuse kristallide puhastamiseks, pärast arusaamatusi või tülisid, vaimse võimekuse suurendamiseks. Samuti lõõgastumiseks ning pinge, stressi ja ärevuse maandamiseks. Viiruki regulaarne kasutamine aitab saavutada väga head emotsionaalset seisu. Põleta vaniljet iga kord, kui tunned, et soovid oma elus rohkem armastust kogeda, saada ja jagada. Vaniljeviirukit põletades võid tunda, kuidas mured kaovad ja suudad rohkem hetkes olla ning seda nautida.

 

Lisainfo

Valik

Jasmiin, Lavendel, Patšuli, Roos, Sandlipuu, Vanilje

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Erinevad aroomid! Tavalised koonusviirukid koos särava põletiga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)