Müstilise langeva suitsuga koonusviiruki põleti Buddha

27.50

Lootoseõiele asetatav koonusviiruk tekitab suitsedes kauni langeva suitsujoa mediteeriva Buddha ümber. Meelepärase aroomiga tagasivooluga koonusviirukid saad valida SIIT.

Buddha kuju puhastab meelt, toob rahu ja motiveerib ületama negatiivseid emotsioone nagu hirm, ahnus, armukadedus ja vihkamine. On levinud arvamus, et Buddha kuju omamine kodus ja selle ümbruses aitab inimesel tuua välja parimad võimalikud tulemused nii vaimsel teekonnal kui ka ammutada kujust positiivset energiat.

1 laos

Kirjeldus

Materjal: vaik.

Mõõdud: 13.5 cm x 11 cm x 14 cm (kõrgus x laius x sügavus)

Tähelepanu! Pärast koonusviiruki põletamist on normaalne, et põletile ilmub kerge õline jääk ning seetõttu palun koonusviirukeid põletada ainult selleks ette nähtud põletites või keraamilisel alusel, mitte asetatuna kaitsmata mööbliesemele. Jäägid saab põletilt kerge vaevaga niiske lapiga maha pühkida. Selle tootega tuleks kasutada ainult spetsiaalseid tagasivooluga koonusviirukeid, mis on müügil ka Hingega poes. Tavalised koonusviirukid ei loo soovitud efekti. On normaalne, et soovitud “langeva suitsu” efekti saavutamseks võib kuluda pärast viiruki süütamist kuni kümme minutit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Müstilise langeva suitsuga koonusviiruki põleti Buddha”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)