Allahindlus!

Armastus kinkekarbis! Imeilus roosa kvartsi kinkekarp

40.90

“Tänulik süda on imede magnet” on kinkekarbi sees peituv imeline sõnum karbi saajale. Roosa kvarts on igavese armastuse kristall, mis kuldab enda kandja üle armastuse, rahu ja õnnetundega. Roosa kvarts puhastab ja avab südame, aidates üle saada ka südamevalust, kibestumisest ja armukadedusest. Sellel õrnroosal kristallil on võime ligi tõmmata uut suhet või tugevdada olemasolevat.

Komplekti kuulub: roosa kvartsi ripats koos ketiga, roosa kvartsi võtmehoidja, roosa kvartsi obelisk ja tänulikkuse päevik koos sulepeaga. Samuti on komplektis kaart ja ümbrik, kuhu saad kirjutada hinge sõnumi karbi õnnelikule saajale.

 

1 laos

Kirjeldus

Ripats + kett:  kullatooni keti pikkus on 22 cm ning valmistatud nikli- ja roostevabast terasest.

Obelisk: obelisk puhastab energiat, võimendab seda ja kiirgab seda kristalli terava otsa ehk tipu kaudu välja. Obelisk aitab saavutada ja säilitada head vaimset, füüsilist ja emotsionaalset tasakaalu ning hajutada negatiivset energiat. Seetõttu on hea hoida suuremat obeliski ruumides, kus võib esineda konflikti või stressi. Väiksemat obeliski saab kasutada sarnaselt võlukepile, hoides seda käes ja suunates kristalli energia kindlasse kehaossa. Obelisk on pakitud kaitsvasse sametist hoiukotti.

Tänulikkuse päevik: see elegantne tänulikkuse päevik on parim viis tõmbamaks enda ellu rohkem ilu, imesid, tänulikkust, unistusi. Mõõdud: 21 x 14,8 x 1,7 cm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Armastus kinkekarbis! Imeilus roosa kvartsi kinkekarp”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)