Tähendusrikka sõnumiga kaunis inglikivi enesele või kõige kallimale

(1 ülevaade)

3.90

Mõttel on suur jõud, inglit kujutavatel toodetel suur vägi! Mil iganes muretsed, hoia inglikivi lähedal. Võib-olla on see kivi Sinuni jõudnud läbi lähedase armastava mõtte, ent võimalik, et oled sellele mõttele juba ise tulnud. Kaunis ingel ilusal heledal või tumedal kivil on tähedusrikas kingitus kõigile, kes usuvad inglitesse. Iga kord, kui Sul on mure, hoia kivi peopesas ja tunneta armastust, hoitust ja kaitstust. Selle kiviga on kaitseingel alati Sinuga. Inglikivid saabuvad kaunis sametises kinkekotis, mida on ilus edasi kinkida!

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

✨ Minu kogemus ✨

Inglikivi hoian enda peopesas alati, kui vajan lisatuge ja kannan endaga kaasas, kui vajan ingleid enese teele. Ja nad tõepoolest on olemas ning jätavad endast maha ka märke. Inglinumbrid, telefoni märguanded, suled, laulusõnad jne. Mina valisin endale tumeda inglikivi, mis muutus pikalt minu peopesas olles ilusaks mustaks kiviks. Õele kinkisin meie viimasel ühisel väljasõidul heleda kivi, ent unustasin selle talle koheselt anda, kuniks õde ütles, et on tundnud juba mitu korda inglivärinaid. Mulle meenus, et minu taskus on kaks inglikivi, millest üks oli mõeldud just talle. Pärast kivi kinkimist oli meie väljasõit täis inglimärke, sest inglikivid olid meie lähedal ja inglid meiega teel. Ja ka minu õe tundlik hing oli meie väljasõidust rabatud. Kui minu vanim laps läks teise klassi, oli tema sees suur pabin. Lubasin tal valida kooli kaasa ühe toote enda poest ja ta valis endale just selle sama inglikivi. Lastel on imehea tunnetus ja intuitiivselt püüavad nad saada ning hoida kontakti enese inglitega. Ta kannab seda kivi nüüd endaga koolis kaasas ja hoiab seda peopesas alati, kui tal on vaja tuge.

Materjal: kivi.

Kaal: 630 g.

Kivi mõõdud: 3 cm läbimõõt.

1 arvustus tootele Tähendusrikka sõnumiga kaunis inglikivi enesele või kõige kallimale

  1. Helen Piirsoo

    See inglikivi on selle saamise hetkest minuga pea alati kaasas ning hoian seda võimalikult enesele lähedal. Olen hakanud rohkem tundma seletamatuid külmavärinaid ning ka sulgede märkamised ebatavalistes kohtades on muutunud pea igapäevasteks. Mulle on see meeldetuletuseks, et inglid on mind aitamas kõiges mis päev mulle toob. See teadmine tuleb lihtsalt minu seest ning olen väga tänulik!

Lisa arvustus

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)