Pisike ja imeilus tavalise koonusviiruki põleti

See pisike koonusviiruki põleti on ideaalne lisa nii töölauale, puhkenurka kui kristallide keskele. See pronksjas põleti võtab väga vähe ruumi. Kuna põleti on pisike ja kompaktne, on see ideaalne abivahend kristallide puhastamiseks viirukisuitsuga, sest suits jõuab lihtsalt teda ümbritsevate kristallideni. Põletiga on lihtne käia ka mööda kodu ringi erinevate ruumide energeetiliseks puhastuseks. Põleti on imeilusa detailse mustriga, nähes uskumatult kaunis välja. Selle tootega soovitan kasutada üksnes tavalisi koonusviirukeid, sest tagasivooluga koonusviirukid võtavad suure kuumuse tõttu põleti põhjalt värvi maha.

Meelepärase aroomiga tavalised koonusviirukid saad valida SIIT.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

 

1 laos

Kirjeldus

 ✨Minu kogemus✨

Minu lemmik põleti koonusviirukite põletamiseks, sest see on pisike ja imeilus ning sellel on kaas. Toode on mõeldud tavaliste koonusviirukite põletamiseks, ent etteruttavalt ütlen, et olen selles põletanud ka tagasivooluga koonusviirukeid. Kuna tavalisest koonusviirukist eraldub imeväike kogus õlijääki, siis ei teki tootele pärast viiruki põletamist ka intensiivset õlijäägi lõhna. Hingega poes müüdavaid tavalisi koonusviirukeid saab selles põletis põletada nii kaanega kui kaaneta. Kaanega on põlemine aeglasem ja suits laialivalguvam. Ideaalne viis puhastada kristalle ja teisi väeesemeid. Kaaneta põleb aga viiruk kiiremini ja suitsujuga on pikk ning peenike.

Tagasivooluga koonusviirukite põletamine tekitab ilusa keerleva vahupilve põleti põhjale, ent võtab suure kuumuse tõttu põleti põhjalt värvi maha, jättes järgi algupärase metalse pinna. Võib-olla mõnele ei meeldi, ent mina leian, et selline “kogemata” tekkinud välimus teeb antud põleti veelgi ägedamaks. Suured tagasivooluga koonusviirukid aga kaane alla ei mahu ja neid saab põletada üksnes kaaneta. Kuna tagasivooluga koonusviirukite põlemisel tekib metalsele pinnale intensiivne õlijäägi lõhn, siis mulle meeldib, et saan põletile pärast kasutamist kaane peale panna ja ma ei tunne viiruki põletamise järgset õlijäägi lõhna. Ka mitte siis, kui põleti on käeulatuses. Ajaga õlijäägi lõhn aga põletil hajub ja muutub, ka minu jaoks, meeldivaks.

Mõõdud: 7.5 x 7 cm (kõrgus x laius).

Materjal: metall.

Tähelepanu! Pärast koonusviiruki põletamist on normaalne, et põletile ilmub kerge õline jääk. Õlijäägi eemaldamiseks kasuta niisket lappi.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pisike ja imeilus tavalise koonusviiruki põleti”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)