Tagasivooluga koonusviirukite komplekt sandlipuu (20 tk)

4.90

Selles ilusa disainiga topsis on 20 koonusviirukit (viiruki kõrgus on 3.5 cm). Koonusviirukite põlemisaeg on ligikaudu 35 minutit. Tagasivooluga koonusviirukeid saab kasutada langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites.

Sandlipuu viiruk on väga rahustava toimega, sobides hästi ärevuse, stressi ja pingete leevendamiseks. Sandlipuu on ühteaegu nii lõõgastav kui ka virgutav. Sandlipuu aroom mõjub antidepressandina ning on leitud, et sandlipuul on ka põletikuvastane ja antiseptiline toime. Sandlipuu aitab puhastada kodu ja väeesemeid halvast energiast. Viirukit tasub põletada ka siis, kui teil on käinud kodus või kontoris külaline, kes on toonud halbu uudiseid või majja riiu. Sandlipuu eemaldab ruumist halbu lõhnu, asendades need sügava, rikkaliku ja müstilise puidulõhnaga.

Kasutamine: Hoia viirukit ühes käes ning pööra süütamiseks küljele. Süüta viiruki peenem ots. Koonsviiruki põlema panemine võtab aega 5–10 sekundit, sestap on seda mugavam teha tulemasinaga. Kustuta leek ning aseta suitsev viiruk koonusviiruki põletile. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

6 laos

Kirjeldus

Valmistatud käsitööna Indias. Sobilik ka veganitele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukite komplekt sandlipuu (20 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)