Tagasivooluga koonusviirukite komplekt metsik roos (20 tk)

4.90

Selles ilusa disainiga topsis on 20 koonusviirukit (viiruki kõrgus on 3.5 cm). Koonusviirukite põlemisaeg on ligikaudu 35 minutit. Tagasivooluga koonusviirukeid saab kasutada langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites.

Metsiku roosi viirukist õhkub värsket aroomi, mis lõõgastab keha ja taastab hinge. Roos aitab luua ja tuua inimese ellu armastust. Roos suurendab, parandab ja taastab armastuseenergiat. Roosi viiruk aitab ka ennustamise ajal näha selgelt ning vastustel tulla kiirelt ja korrektselt. Roosi aroom vallandab inimeses positiivseid emotsioone, aidates näha ilu, headust, õnne ja positiivsust. Roosi viiruk aitab puhastada kodu stressist ning tõstab magamistoas romantikat, kirge ja sensuaalsust. Roos tekitab rahuliku, stressivaba ja armastuseenergiat täis õhkkonna.

Kasutamine: Hoia viirukit ühes käes ning pööra süütamiseks küljele. Süüta viiruki peenem ots. Koonsviiruki põlema panemine võtab aega 5–10 sekundit, sestap on seda mugavam teha tulemasinaga. Kustuta leek ning aseta suitsev viiruk koonusviiruki põletile. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

6 laos

Kirjeldus

Valmistatud käsitööna Indias. Sobilik ka veganitele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukite komplekt metsik roos (20 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)