Õnnetoov Ganesh – langeva suitsuga koonusviiruki põleti

35.00

Lootoseõiele asetatud koonusviiruk tekitab põledes kauni langeva suitsujoa õnne jumala Ganeshi ümber. Tagasivooluga koonusviirukid suitsevad mõlemast otsast. Ülemine suitsujuga tõuseb ühtlase joana õhku ning alumine loob rahustava langeva suitsu efekti. Valge suitsujuga langeb efektselt mööda lilli Ganeshi jalge ette, pakkudes imeilusat vaatepilti. Tagasivooluga koonusviiruki põlemist on iga kord tohutult nauditav vaadata.

Elevant on tugev külluse sümbol. Lisaks sümboliseerib elevant jõudu, tarkust, pikaealisust, õnne, lojaalsust ja edasipüüdlikkust. Elevandikuju soovitatakse panna aknalauale, sest siis tuleb õnn akna kaudu majja. Elevanti peetakse Indias pühaks loomaks eeskätt seeõtõttu, et teda peetakse õnne jumala ja takistuste kõrvaldaja Ganeshi maapealseks kehastuseks. Ganeshil on mehe keha ja elevandi pea ning Indias on traditsioon austada ja tänada Ganeshi iga ettevõtmise ja teekonna alguses, et ta aitaks kõrvaldada kõik takistused, mis teel ette võivad tulla.

Meelepärase aroomiga tagasivooluga koonusviirukid saad valida SIIT.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kirjeldus

Materjal: vaik.

Mõõdud: 13.5cm x 11cm x 14cm (kõrgus x sügavus x diameeter).

Tähelepanu! Parima efekti saavutamiseks põleta tagasivooluga koonusviirukit siseruumis sellises kohas, mis on eemal igasugusest äkilisest õhuliikumisest. Kasuta põletis ainult tagasivooluga koonusviirukeid, sest tavalised koonusviirukid ei loo soovitud efekti. Tagasivoolu efekti saavutamiseks võib kuluda pärast viiruki süütamist kuni kümme minutit. Pärast tagasivooluga koonusviiruki põletamist on normaalne, et põletile ilmub õline jääk. Õlijäägi saad kergesti eemalda niiske lapiga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Õnnetoov Ganesh – langeva suitsuga koonusviiruki põleti”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!