Õnnetoov Ganesh – langeva suitsuga koonusviiruki põleti

27.50

Üles tõstetud londiga elevant on tugev külluse sümbol. Lisaks sümboliseerib elevant jõudu, tarkust, pikaealisust, õnne, lojaalsust ja edasipüüdlikkust. Elevandikuju soovitatakse panna aknalauale, sest siis tuleb õnn akna kaudu majja. Kui juhtute elevanti unes nägema, siis annab see märku sellest, et takistused saavad ületatud.

Elevanti peetakse Indias pühaks loomaks eeskätt seeõtõttu, et teda peetakse õnne jumala ja takistuste kõrvaldaja Ganeshi või Ganeša maapealseks kehastuseks. Ganeshil on mehe keha ja elevandi pea ning Indias on traditsioon austada ja tänada Ganeshi iga ettevõtmise ja teekonna alguses, et ta aitaks kõrvaldada kõik takistused, mis teel ette võivad tulla.

Ganeshi sümbol tähendab veel:

– Suured kõrvad tuletavad meelde, et me pööraks suuremat tähelepanu teiste kuulamisele.
– Väike suu tuletab meelde, et me räägiks vähem.
– Suur pea tuletab meelde, et me mõtleks suurelt.
– Väikesed silmad tuletavad meelde, et me võtaks aega keskendumiseks.
– Pikk lont tuletab meelde, et meil on piisavalt jõudu ka puu ülestõstmiseks.

Meelepärase aroomiga tagasivooluga koonusviirukid saad valida SIIT.

 

1 laos

Kirjeldus

Materjal: vaik.

Mõõdud: 13.5cm x 11cm x 14cm (kõrgus x sügavus x diameeter).

Tähelepanu! Pärast koonusviiruki põletamist on normaalne, et põletile ilmub kerge õline jääk ning seetõttu palun koonusviirukeid põletada ainult selleks ette nähtud põletites või keraamilisel alusel, mitte asetatuna kaitsmata mööbliesemele. Jäägid saab põletilt kerge vaevaga niiske lapiga maha pühkida. Selle tootega tuleks kasutada ainult spetsiaalseid tagasivooluga koonusviirukeid, mis on müügil ka Hingega poes. Tavalised koonusviirukid ei loo soovitud efekti. On normaalne, et soovitud “langeva suitsu” efekti saavutamseks võib kuluda pärast viiruki süütamist kuni kümme minutit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Õnnetoov Ganesh – langeva suitsuga koonusviiruki põleti”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)