Rahu ja vaimne kasv! Buddha sümboliga kollasest kaltsiidist käevõru

Buddha sümbol kannab endas head õnne, tervenemist, tasakaalu, jõudu. Buddha puhastab meelt, toob rahu ja motiveerib ületama negatiivseid emotsioone nagu hirm, ahnus, armukadedus ja vihkamine.

Kaltsiit on tugev energiavõimendaja ja -puhastaja. Ehtena eemaldab kaltsiit kehast seisva energia.

See vaimne kivi on seotud kõrgema teadvusega, soodustades selle avanemist ja suurendades psüühilist võimekust, kanaldamist ning kehaväliseid kogemusi. Kaltsiit on suurepärane meditasiooniks ja häälestumiseks kõrgematele tasanditele. Kiirendab vaimset arengut ja laseb hingel mäletada kogetut, kui see tagasi kehasse pöördub.

Kaltsiit ühendab tunded ja mõistuse, toetades emotsionaalset intelligentsust. Kaltsiidil on positiivne mõju, eriti siis, kui keegi on kaotanud lootuse või motivatsiooni. Võitleb laiskusega, aidates inimest igal tasandil energilisemaks muutuda.

Kaltsiit rahustab meelt, õpetab vahet tegema ja analüüsima, stimuleerib intuitsiooni ja virgutab mälu. Kergendab arusaamist, missugune info on oluline, ja selle meeldejätmist. Kasulik kivi õppimisel.

Kaltsiit leevendab emotsionaalset stressi ja asendab selle rahulikkusega. Tegemist on stabiliseeriva kristalliga, mis suurendab inimese eneseusku ja tugevdab võimet tagasilöökidest üle saada.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 19 cm).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rahu ja vaimne kasv! Buddha sümboliga kollasest kaltsiidist käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)