Vaimne tugi

“Kui ma otsustasin ennast ja elu tundma õppida läbi nähtamatu, ent tunnetusliku energeetilise maailma, siis minu elu muutus! Ma hakkasin elama.” 

Tugiisik ei pea olema tingimata ainult erivajadusega lapsel või täiskasvanul, me kõik vajaksime mingil hetkel oma ellu inimest, kes meid mõistaks, toetaks ja edasi aitaks. Seejuures ise teades või tunnetades, mida me läbi elame. Ikka ja jälle näen ning kuulen, et noored ja tundlikud inimesed ei saa tänasel päeval vaimset abi. See info jõuab minuni läbi erinevate kanalite, ka inimeste endi. Ka mina omal ajal ei saanud, sest mind ei mõistetud. Ka mina ise ei mõistnud, aga mul oli piisavalt elujanu, et ennast sellest sasipuntrast läbi närida. Ja ma olen enesele tohutult tänulik, sest ma leidsin oma küsimustele vastused. Vastused enese seest. Täna aitan ma teisi, kel on vaja abi. Olen ise 35-aastane kolme lapse ema, ülitundlik inimene ja tunnetaja, aga ka tugiisik erivajadustega lastele ning olen valmis toetama inimesi, kes tunnevad, et võiksid minuga kohtuda. Töötan energiatega ning leian vastused maailmast, mida kõik ei näe, aga mida kõigil on võimalik tunda.

Olen nõustaja/tugiisik noortele ja tundlikele inimestele, imelistele hingedele.

Kõigepealt tahaksin öelda, et Sinuga on kõik korras. Sa lihtsalt ei mõista veel ennast ega maailma enda ümber. Sa oled ennast kuhugile ära kaotanud. Aitan Sul taas ennast üles leida ja elust rõõmu tunda. Elu ei pea olema peitusemäng ja Sina ei pea ennast igavesti peitma. Elu on kogemine ja igavikuline kulgemine. Leiame taas üles selle elurõõmu ja elujanu, mis ühes meiega sünnib, aga elu jooksul tihtipeale meie sisse ära kaob. Õpime ennast hoidma ja energeetiliselt kaitsma nii, et Sul oleks piisavalt energiat luua oma unistuste elu.

Nõustan ja aitan Sul aru saada, miks Sa ennast nii tunned ja kuidas ennast aidata. Aitan mõtestada elu ja kaotust läbi enese kogemuse ja spirituaalse vaatenurga. Aitan Sind ka kogu oma olemusega. Olen inimene, kes vibreerib kergust ja heaolu. Kõike head, mis aitab teisel inimesel tunda end taas hästi.

Miks ma elan? Miks ma enam ei jaksa? Miks ma selline olen? Küsimused, millele on lihtsam leida vastust üheskoos. Olen inimene, kes on kõike seda ise kogenud, ise neile vastuseid otsinud. Mind ei kohuta ka lause, et ma ei taha enam elada, sest olen ise seda lauset oma elus väga palju kordi kuulnud nii enese kui ka teiste suust ning see lause on minu jaoks täiesti neutraalne. Kui me ise sellele hirmuenergiat külge ei pane, siis see lause on tühine!

Kui miski pole seni aidanud, siis 0n aeg vaadata iseendasse! Veedan Sinuga aega, räägin, nõustan, aitan edasi. Saame kokku sobivas kohas ja vestleme teemadel, millest Sina tahad rääkida, lahendust leida ja abi saada. Olen läbinud Spirituaalse Elustilisti koolituse “Juhi oma väge” ja olen alustamas Hingeingli kaheaastase koolituse teise aastaga “Energiad minu igapäevas”. Olen ka paberitega tugiisik erivajadusega lapsele. Oskan hoida enese energiaid ja mõistan, mis minuga toimub. Minus on tohutu elujanu, elurõõm ja mis peamine, meeletult palju armastust. Ja armastus teadupoolest tervendab.

Võime jalutada mererannal või metsarajal, arutleda hingeteemadel teetassi taga või valida Sinu meelispaiga. See on Sinu maailm, mida ma aitan Sul lahti mõtestada ja on Sinu valik, kus soovid kohtuda. Mina loon aga meile keskkonna, kus meie vestlused on turvaliselt hoitud. Olen kättesaadav nii Tallinnas kui ka selle lähiümbruses, aga alati on võimalik kohtuda ka mugavalt Zoomi vahendusel. Olen Sinu jaoks olemas Pärast kohtumist saadan sulle kogu informatsiooni, mille üle arutlesime ka kirja pandult e-posti või messengeri teel, et saaksid iseseisvalt antud teemadega edasi töötada ja liikuda.

Panus: 22 eur tunnis või tunnetuslik panus,
kui tunned, et soovid panustada enam.

Võtame just nii palju aega kui võimalik või parasjagu vajalik.
Kirjuta mulle sõnum Hingega messengeri või e-maili teel hingega@hingega.ee ja lepime kohtumise üheskoos kokku.

Või vormista ost mugavalt e-poes ning võtan Sinuga ise meili teel ühendust: Vaimne nõustamine noortele ja tundlikele inimestele – Hingega

Millisena näevad mind teised?

Minu vaimne päästja ja suuna näitaja, minu esimene õpetaja, imearmas Kristiina:

Katre on hingega asja juures, selles mida ta teeb ja mida pakub. Tema ettevõtmine Hingega peegeldab seda, kes ta on ja elab seda, mida jagab. Katre juhatab pehmelt, siiralt ja toetavalt. Selline on tema olemus ning soovitan teda igaühele, kes otsib kohta oma elus – eriti oma elu alustavatele noortele. Maailmas on liiga palju õpetusi, mis viivad tegelikult endast kaugemale. Tema aitab tuua sind iseendasse, sest ta on ka ise sama tee läbinud ning teab, millest räägib. Lisaks kui tunned, et sa oled siin elus üksi, siis Katre aitab taastada ja märgata sidet inglitega ning mõista, et sa ei ole kunagi üksi. Ingelik teejuht on ta igaühele, kellel teele satub. Kui teie teed ristuvad, siis oled õnnega koos!

Kristiina
Spirituaalne elustilist.com

Minu poolt tuge saava lapse ema, tõeliselt imeline inimene ja ema:

Kas homme on Katre-päev? Pidev küsimus meie majapidamises, isegi siis kui Katre on just meie juures olnud. Aga mida oskaks ühe seitsmeaastase hing veel ihata? Rõõmsameelne, lõbus, põnev, alati positiivne täiskasvanu on tema päralt järjest mitu tundi. Ta ei pea pesu kuivama panema, kodukontorit tegema, koristama, süüa valmistama. Omaette ka ei taha olla. Tahab sinuga mängida, sind kuulata, sinuga õue maailma avastama minna, sinu jaoks olemas olla. Katre on minu lapse tugiisik. Või kas ainult minu lapse? Mida oskab ühe tugiisikut vajava lapse ema süda veel ihata? Usaldusväärne, asjalik, kaasamõtlev, toetav täiskasvanu hoolitseb sinu lapse heaolu eest kui sina teisi kohustusi täidad. Tahab tulla ja olemas olla, tahab toetada, tahab kaasa mõelda. Katre on MEIE tugiisik – Katre on rõõm ja südamerahu.

Minu imeline õpetaja, maine ja vaimne teejuht, Marge Riks ehk Hingeingel:

Katre on kerge, kui nii saab öelda. Ta avab erinevad vaatenurgad ning tal puudub soov alla anda. See on parimaid omadusi, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab 🙂 Ta on täidetud mõistmise ja arusaamisega ning ta teab erinevate maailmade vaatenurki. Erinevad maailmad asuvad meie sees ja iga persoon selles on erinev, seega mõistes kõiki kõiges, on kerge ka aidata, kui keegi seda vajab. Ta omandab teadmisi juurde ning enne, kui seda kogu maailmale rääkida, proovib ta vaikselt oma keha peal võtted ära. Meid ümbritseb palju müra ja see müra teeb kehale haiget ning samas kõik võtted ei sobi kõigile, seega Katre mõistab ja siis ütleb, kui vaja öelda. Katre on minu õpilane ning koostööpartner, ta teab energiatest ning teab ka kuidas siin nendega, oma kehas, hakkama saada. Ta omandab teadmised kiirelt ning muudab enda kaudu end ümbritsevat. Tal puudub soov midagi peale suruda, vaid rahulikult kuulab ja ootab ning ütleb siis, kui seda infot just vaja jagada on. Kui sinu tee on sind juhatanud Katre juurde, siis usalda ja tea, et oled just seal, kus olema pead – juhused puuduvad, on vaid valikud ja nende teostamise soov. Vahel on vaja edasiliikumiseks vaid ühte paid või toetavat pilku või siis suuremaid tegemisi, kuid kui üksi on keeruline, siis usalda ning jaga oma olukorda ning mõista, kui kerge on tegelikult lahendus. Usaldades elu, on sinu ümber just õiged inimesed – aitäh Katre, et oled minu elus mulle peegliks ja peegelduseks 🙂

Marge
Hingeingel.ee

Minu inimene, imeline õde ja oma hinge tööd tegev massöör tema enda loodud massaažitoas:

Katre on kahtlemata üks särav hing, kelle seltskonnas on alati hea. Oma teadmistele ning tunnetuslikule poolele tuginedes oskab ta iga kord anda mulle head nõu, kuidas end energeetiliselt hoida ning vajadusel taas kõrgemale tõsta. Ta näeb ja tajub rohkem, kui enamik inimesi meie ümber. Temaga sügavamad vestlused elust ning hingemaailmast on huvitavad ja tihti ka silmiavavad. Pärast meie kohtumisi tunnen end kerge, hoitud ning armastatuna. Ma võin kindlalt öelda, et Katre on minu kalju, kellele saab alati loota.

Helen
Õnnesära massaažituba

(0)