Vaimne nõustamine noortele ja tundlikele inimestele

5.00

Ehk teisisõnu kõigile, kes tunnevad, et soovivad minuga kohtuda! Loe lisainfot teenuse kirjeldusest 🙏

Mõtle, mitut tundi Sa enesele vajad ja lisa ostukorvi just niipalju viisi, kui sisetunne ütleb. Algpanus 20 eur ja veedame üheskoos tunni.  Ostu vormistamisel lisa palun märkuste lahtrisse mitut tundi Sa soovid või vajad. 

Kategooria:

Kirjeldus

“Kui ma otsustasin ennast ja elu tundma õppida läbi nähtamatu, ent tunnetusliku energeetilise maailma, siis minu elu muutus! Ma hakkasin elama.” ❤

Tugiisik ei pea olema tingimata ainult erivajadusega lapsel või täiskasvanul, me kõik vajaksime mingil hetkel oma ellu inimest, kes meid mõistaks, toetaks ja edasi aitaks. Seejuures ise teades või tunnetades, mida me läbi elame. Ikka ja jälle näen ning kuulen, et noored ja/või tundlikud inimesed ei saa tänasel päeval vaimset abi. See info jõuab minuni läbi erinevate kanalite, ka inimeste endi. Ka mina omal ajal ei saanud, sest mind ei mõistetud, aga mul oli piisavalt elujanu, et ennast sellest sasipuntrast läbi närida. Ja ma olen enesele tohutult tänulik, sest ma leidsin oma küsimustele vastused. Vastused enese seest. Täna aitan ma teisi, kel on vaja abi. Olen ise 35-aastane kolme lapse ema, ülitundlik inimene, tunnetaja ja kanaldaja, aga ka tugiisik erivajadustega lastele ning olen valmis toetama inimesi, kes tunnevad, et võiksid minuga kohtuda. Töötan energiatega ning leian vastused maailmast, mida kõik ei näe, aga mida kõigil on võimalik tunda.

Olen tugiisik/nõustaja noortele ja tundlikele inimestele, imelistele hingedele 🤍

Kõigepealt tahaksin öelda, et Sinuga on kõik korras. Sa lihtsalt ei mõista veel ennast ega maailma enda ümber. Sa oled ennast kuhugile ära kaotanud. Aitan Sul taas ennast üles leida ja elust rõõmu tunda. Elu ei pea olema peitusemäng ja Sina ei pea ennast igavesti peitma. Elu on kogemine ja igavikuline kulgemine. Leiame taas üles selle elurõõmu ja elujanu, mis ühes meiega sünnib, aga elu jooksul tihtipeale meie sisse ära kaob. Õpime ennast hoidma ja energeetiliselt kaitsma nii, et Sul oleks piisavalt energiat luua oma unistuste elu.

Nõustan ja aitan Sul aru saada, miks Sa ennast nii tunned ja kuidas ennast aidata. Aitan mõtestada elu ja kaotust läbi enese kogemuse ja spirituaalse vaatenurga. Aitan Sind ka kogu oma olemusega. Olen inimene, kes vibreerib kergust, heaolu, õnne, rõõmu, armastust. Kõike head, mis aitab teisel inimesel tunda end taas hästi.

Miks ma elan? Miks ma enam ei jaksa? Miks ma selline olen? Küsimused, millele on lihtsam leida vastust üheskoos. Olen inimene, kes on kõike seda ise kogenud, ise neile vastuseid otsinud. Mind ei kohuta ka lause, et ma ei taha enam elada, sest olen ise seda lauset oma elus väga palju kordi kuulnud nii enese kui ka teiste suust ning see lause on minu jaoks täiesti neutraalneKui me ise sellele hirmuenergiat külge ei pane, siis see lause on tühine!

Kui miski pole seni aidanud, siis 0n aeg vaadata iseendasse! Veedan Sinuga aega, räägin, nõustan, aitan edasi. Saame kokku sobivas kohas ja vestleme teemadel, millest Sina tahad rääkida, lahendust leida ja abi saada. Olen läbinud Spirituaalse Elustilisti koolituse “Juhi oma väge” ja olen alustamas Hingeingli kaheaastase koolituse teise aastaga “Energiad minu igapäevas”. Olen ka paberitega tugiisik erivajadusega lapsele. Oskan hoida enese energiaid ja mõistan, mis minuga toimub. Minus on tohutu elujanu, elurõõm ja mis peamine, meeletult palju armastust. Ja armastus teadupoolest tervendab. Minu kohta on ka korduvalt öeldud, et olen ingel. Tõepoolest, ma viibin väga palju selles energias, sest ma töötan ja aitan inimesi läbi inglite.

Võime jalutada mererannal või metsarajal, arutleda hingeteemadel teetassi taga või valida Sinu meelispaiga. See on Sinu maailm, mida ma aitan Sul lahti mõtestada ja on Sinu valik, kus soovid kohtuda. Mina loon aga meile keskkonna, kus meie vestlused on turvaliselt hoitud. Vajadusel leian kohtumispaiga ka meie jaoks ise. Olen kättesaadav nii Tallinnas kui ka selle lähiümbruses, aga alati on võimalik kohtuda ka Zoomi vahendusel, kui see tundub sulle turvalisem või parasjagu mugavam. Olen Sinu jaoks olemas 🤍✨ Vastuvõtutuba on loomisel ja ootab Sind selle imelise suve teisest poolest. Minu tugi on ka pärast vastuvõttu Sinuga, seni, kuni oled valinud mind end nõustama ja saad ise edasi. Mina annan justkui tiivad, millega Sa tõused kõrgemale ja liigud kaugemale.

Panus: 20 eur tunnis või tunnetuslik panus, kui tunned, et meie kohtumised on Sinu jaoks enamat väärt. Pärast makse laekumist võtan Sinuga meili teel ise ühendust ❤

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vaimne nõustamine noortele ja tundlikele inimestele”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)