Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja tsitriiniga

9.50

Seedripuud, mis on tuntud oma sügava, maalähedase aroomi poolest, on läbi aegade austatud maandavate ja puhastavate omaduste poolest. Nendes käevõrudes ei ole seedripuu mitte ainult vastupidav ja nahale meeldiv materjal, vaid ka looduslikult aromaatne, soodustades rahu ja selgust. Arvatakse, et selle rahustav aroom parandab meditatsiooni ja vaimset praktikat.

Tsitriin on võimas puhastaja ja uuendaja. See päikese jõudu kandev kristall on ebatavaliselt kasulik. Tsitriin soojendab ja annab energiat ning arendab loovust. Tsitriin on üks neid kristalle, mis ei vaja puhastamist. Tsitriin neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning kaitseb seetõttu suurepäraselt keskkonda. Tsitriin annab energiat igal elutasandil. Puhastab tšakraid, eriti päikesepõimiku ja nabatšakrat. Aktiveerib kroontšakra ja avab intuitsiooni.

Tsitriin on ka üks küllusekristalle. Tsitriin tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõiki häid asju. Tsitriin on õnnelik, helde kristall ja innustab Sind jagama seda, mis sul on, lisaks aidates säilitada olemasolevat. Sellel kristallil on vägi anda rõõmu kõigile, kellel see on. Nukrusel ja negatiivsusel pole tsitriini läheduses kohta.

Tsitriin tõstab enesehinnangut ja eneseusaldust ning kõrvaldab hävitavad kalduvused. Soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljendamist. Muudab vähem tundlikuks, eriti arvustamise suhtes, ja innustab kasutama konstruktiivset kriitikat. Aitab arendada positiivset suhtumist ja optimistlikku tulevikuvaatamist, et mineviku küljes rippumise asemel eluga kaasa minna. Tsitriin edendab rõõmu uutest kogemustest ja innustab uurima iga võimalikku lähenemisteed, kuni leiad parima lahenduse.

Suurendab keskendumist ja elavdab mõistust. Oivaline kristall depressioonidest, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Tsitriin toodab sisemist rahu. Aitab informatsiooni läbi töötada, olukordi analüüsida ja neid positiivses suunas juhtida. Äratab kõrgema meele, suurendab elurõõmu, vabastab negatiivsed jooned, hirmud ja tunded kõige sügavamatel tasanditel. Saab jagu hirmust vastutuse ees ja kaotab viha. Tsitriin aitab emotsioone tasakaalustada, annab energiat ja kosutab füüsilist keha. Kristall on kasulik neile, kes on tundlikud keskkonna- ja muude väliste mõjude suhtes. Mitte puhastada ja laadida aknalaual, sest tsitriin pleegib päikese käes.

3 laos

Kirjeldus

Ajatu disainiga käevõrud sobivad igale vanusele, muutes need ideaalseks kingituseks kõigile, kes on teel vaimse teadlikkuse ja eneseleidmise poole. Käevõru sobib suuruselt meeste randmele!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja tsitriiniga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)