Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja roosa kvartsiga

7.00

Seedripuud, mis on tuntud oma sügava, maalähedase aroomi poolest, on läbi aegade austatud maandavate ja puhastavate omaduste poolest. Nendes käevõrudes ei ole seedripuu mitte ainult vastupidav ja nahale meeldiv materjal, vaid ka looduslikult aromaatne, soodustades rahu ja selgust. Arvatakse, et selle rahustav aroom parandab meditatsiooni ja vaimset praktikat.

Roosa kvarts on imeline kristall, mis on seotud südamekeskusega ja mõjutab südametšakrat. Roosa kvarts on tingimusteta armastuse kristall. Roosa kvarts toob ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet. Samuti aitab leevendada stressi ja ravida hingehaavu. Roosa kvarts suurendab sensuaalsust ja romantilisi tundeid. Aitab elada õnnelikult läbi südame. Roosa kvarts tugevdab olemasolevaid suhteid ja aitab taastada usaldust ning harmooniat partnerite vahel. Kui soovid armastust ellu tõmmata, on roosa kvarts suurepärane valik. Roosa kvarts aitab tasakaalustada emotsioone ja tundeid. Leevendab hingevalu, stressi ja aitab sul end paremini armastada. Kui soovid roosa kvartsiga töötada, võid seda hoida enda lähedal, mediteerida selle kõrval või kanda ehtena. Roosa kvarts on suurepärane kristall, mis aitab avada ja tervendada südant ning tuua ellu armastust ja rahu. 💕

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨
Soovi korral kirjuta panuse lahtrisse enda tunnetuslik number. 

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.

 

1 laos

Kirjeldus

Ajatu disainiga käevõrud sobivad igale vanusele, muutes need ideaalseks kingituseks kõigile, kes on teel vaimse teadlikkuse ja eneseleidmise poole. Käevõru sobib suuruselt meeste randmele!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja roosa kvartsiga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!