Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja sodaliidiga

Seedripuud, mis on tuntud oma sügava, maalähedase aroomi poolest, on läbi aegade austatud maandavate ja puhastavate omaduste poolest. Nendes käevõrudes ei ole seedripuu mitte ainult vastupidav ja nahale meeldiv materjal, vaid ka looduslikult aromaatne, soodustades rahu ja selgust. Arvatakse, et selle rahustav aroom parandab meditatsiooni ja vaimset praktikat.

Sodaliit on tugev tervendaja, eriti emotsionaalsetes valdkondades. Sodaliit aitab vabaneda hirmudest, stressist ja negatiivsetest hoiakutest. Sodaliiti seostatakse ka vaimsete võimetega, näiteks selgeltnägemisega.

Sodaliit on rahutooja, maandades närvilisi energiaid, eemaldades ärevust ja blokeerides kahjulikke energiaid. Sodaliit aitab muutuda tänulikumaks, ausamaks, heatahtlikumaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul iseendaga aus olla ning vabastab harjumusi ning mõttelaadi, mis ei too ei Sinule ega teistele midagi head. Sodaliit on enesetervendamise, taastamise ja transformatsiooni läbi viiva toimega kristall. Pikaajaline sodaliidi kandmine või suuremates kogustes oma kodus hoidmine toob väga suuri muudatusi hingeellu.

Sodaliit loob emotsionaalset tasakaalu ja rahustab paanikahoogusid. Võib muuta kaitselolekus või ülitundlikku inimest, lastes vabaks tuumikhirmud, foobiad, süütunde ja kontrollmehhanismid, mis takistavad inimest olema see, kes ta tegelikult on. Tõstab enesehinnangut, kergendab enesega leppimist ja suurendab eneseusaldust. Sodaliit on kristall, mis toob varjus olevad omadused pinnale, et võtta need vastu ilma hukkamõistuta.

Sodaliit kõrvaldab vaimse segaduse. Soodustab ratsionaalset mõtet, objektiivsust, tõde ja intuitiivset taju koos oma tunnete sõnastamisega. Kuna sodaliit rahustab meelt, siis võimaldab vastu võtta ka uut informatsiooni. Sodaliit ergutab vanade vaimsete seisundite ja jäikade mõttemallide vabastamist, luues ruumi uute arusaamade praktikasse rakendamiseks.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

 

3 laos

Kirjeldus

Ajatu disainiga käevõrud sobivad igale vanusele, muutes need ideaalseks kingituseks kõigile, kes on teel vaimse teadlikkuse ja eneseleidmise poole. Käevõru sobib suuruselt meeste randmele!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja sodaliidiga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)