Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja punase jaspisega

7.50

Seedripuud, mis on tuntud oma sügava, maalähedase aroomi poolest, on läbi aegade austatud maandavate ja puhastavate omaduste poolest. Nendes käevõrudes ei ole seedripuu mitte ainult vastupidav ja nahale meeldiv materjal, vaid ka looduslikult aromaatne, soodustades rahu ja selgust. Arvatakse, et selle rahustav aroom parandab meditatsiooni ja vaimset praktikat.

Punane jaspis annab energiat ja aitab hoida sind maandatuna. See on nagu vundament, mis aitab sul püsida oma väes maa peal. Punane jaspis on seotud viljakuse ja elujõuga. Punane jaspis aitab tasakaalustada ja tervendada juurtšakra energiaid, mis on seotud füüsilise keha ja ellujäämisega. Punane jaspis on sõdalase kivi, mis aitab püsida tugev ja vastupidav. Punane jaspis suurendab järk-järgult jõudu ning sobib hästi neile, kelle töös on vaja palju füüsilist jõudu rakendada. Punane jaspis õpetab, millal on õige aeg riskida. Punane jaspis aitab intuitiivselt suunata sind tulutoovates olukordades riskima. Punane jaspis aitab suurendada enesekindlust ja vähendada teiste inimestega kaasa minemist. Punane jaspis blokeerib ära negatiivse mõtlemisviisi iseenda suhtes. Punane jaspis suudab vabastada ebaõnne-energiat inimese auraväljast. Kui tunned, et sinu elus on teatud teemal pidevalt ebaõnne, võib punane jaspis olla kasulik. Kui soovid punast jaspist kasutada tervendamiseks, võid seda kanda endaga kaasas või hoida koduses keskkonnas. Punane jaspis aitab sul jääda hetkesse ning nautida olevikku.

3 laos

Kirjeldus

Ajatu disainiga käevõrud sobivad igale vanusele, muutes need ideaalseks kingituseks kõigile, kes on teel vaimse teadlikkuse ja eneseleidmise poole. Käevõru sobib suuruselt meeste randmele!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meeste käevõru aromaatse seedripuu ja punase jaspisega”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)