Sidruni ja tsitriiniga aroomiteraapia küünal “Positiivsus”

Tõsta oma tuju ja kutsu oma ellu positiivsust selle imelise aroomiteraapia küünlaga. Sidrun on hingele kosutavaks teraapiaks, aidates sisemisi konflikte lahendada ja lahendusi leida. Sidrun on päikesepõimiku tervendaja, mis on seotud meie tahtejõu, enesekindluse, ambitsioonide, elujõu ja väega. Sidruniõlil on väga kõrge võnkesagedus, mis tähendab, et sidrun parandab tuju ja ergastab väsimuse korral. Sidrun aktiveerib keha ja aju. Tsitriin on tugev külluse ja ka päikese jõudu kandev kristall, mis suurendab loovust ja täidab Sinu ümbruse rõõmu ja positiivsusega. Tsitriin on võimas puhastaja ja uuendaja. See kvaliteetsest palmi- ja sojavahast küünal on käsitsi valmistatud. Küünla põlemisaeg on 34 tundi.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!


1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kaal: 265 g
Koostis: tsitriin, sidrun ja kummel, palmi ja sojavaha.
Valmistatud Indias.

100% orgaaniline. Aegade jooksul on küünalde valmistamisel võetud kasutusele ainult orgaanilised koostisosad ja kui esmalt valmistati küünlaid palmi- ja parafiinivahast, siis nüüdseks kasutatakse ainult palmi- ja sojavaha, mida on koheselt märgata küünla tekstuuris, välimuses ja aroomis. Küünal on justkui osake loodusest endast. Tõeliselt imeline.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sidruni ja tsitriiniga aroomiteraapia küünal “Positiivsus””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)