Roosi ja roosa kvartsiga aroomiteraapia küünal “Armastus”

Õrna leegi väreledes täitub õhk roosi magusa romantilise aroomiga, mis kutsub esile joovastava õnne ning armastuse tunde. Roos suurendab, parandab ja taastab armastuse energiat. Roosi aroom vallandab inimeses positiivseid emotsioone, aidates näha ilu, headust, õnne ja positiivsust. Roos aitab puhastada kodu stressist ning tõstab magamistoas romantikat, kirge ja sensuaalsust. Roos tekitab rahuliku, stressivaba ja armastust täis õhkkonna. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. See kvaliteetsest palmi- ja sojavahast küünal on käsitsi valmistatud. Küünla põlemisaeg on 34 tundi.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kaal: 265 g
Koostis: roosa kvarts, roosi õielehed ja basiilik , palmi- ja sojavaha.
Valmistatud Indias.

100% orgaaniline. Aegade jooksul on küünalde valmistamisel võetud kasutusele ainult orgaanilised koostisosad ja kui esmalt valmistati küünlaid palmi- ja parafiinivahast, siis nüüdseks kasutatakse ainult palmi- ja sojavaha, mida on koheselt märgata küünla tekstuuris, välimuses ja aroomis. Küünal on justkui osake loodusest endast. Tõeliselt imeline.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Roosi ja roosa kvartsiga aroomiteraapia küünal “Armastus””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)