Magusa ingveri ja tiigrisilmaga aroomiteraapia küünal “Elujõud”

Neile, kes soovivad tunda endas uut elujõudu ja energiapuhangut, sobib ideaalselt magusa ingveri ja tiigrisilma küünal. Küünla aroom elavdab, väestab, vähendab stressi ning vaimset väsimust. Julge ja motiveeriva energiaga tiigrisilm aitab astuda elule vastu elujõulisemalt ja vastupidavamalt. Tiigrisilm pakub tuge sihtide saavutamisel, annab emotsionaalsele kehale energiat, leevendab depressiooni ja parandab meeleolu. See kvaliteetsest palmi- ja sojavahast aroomiteraapia küünal on käsitsi valmistatud. Küünla põlemisaeg on 34 tundi.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

2 laos

Tootekood: 23 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kaal: 265 g
Koostis: tiigrisilm, rosmariin ja ingver, palmi- ja sojavaha.
Valmistatud Indias.

100% orgaaniline. Aegade jooksul on küünalde valmistamisel võetud kasutusele ainult orgaanilised koostisosad ja kui esmalt valmistati küünlaid palmi- ja parafiinivahast, siis nüüdseks kasutatakse ainult palmi- ja sojavaha, mida on koheselt märgata küünla tekstuuris, välimuses ja aroomis. Küünal on justkui osake loodusest endast. Tõeliselt imeline.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Magusa ingveri ja tiigrisilmaga aroomiteraapia küünal “Elujõud””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)