Kristallide komplekt “Stress, ärevus ja hea uni!”

See imeline kristallide komplekt koosneb neljast kristallist (sodaliit, ametüst, hauliit ja mäekristall), mis vähendavad stressi, leevendavad ärevust ja soodustavad kosutavat und. Kõikide komplektis olevate kristallide kasulikest omadustest saad lähemalt lugeda tootekirjeldusest. Komplektiga on kaasas ka kaunis poolkuukujuline kristallide alus, lihtne informatsioonikaart ja armas sametist kotike kristallide turvaliseks hoiustamiseks või kaasas kandmiseks.

Täiuslik kingitus kõigile, kes vajavad oma ellu kristallide paitavat hoolitsust ja tervendavat mõju!

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kirjeldus

Sodaliit – see tugev tervendaja aitab leevendada stressist, hirmudest või negatiivsetest hoiakutest tingitud haiguste mõju. Sodaliit rahustab emotsionaalset ülitundlikkust ja hüperaktiivsust ning toob sisemise rahu ja aitab mõista endas toimuvat.

Ametüst – see imeline rahustava mõjuga kristall tõstab tuju ja vähendab hirme. Ametüst pakub  lõõgastust, kaitset ning tuge rasketel aegadel. Ametüst on võimas stressi ja pingete leevendaja. Ametüst kingib rahuliku une ja tõrjub halbu unenägusid.

Hauliit – see rahu ja harmooniakivi on hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Hauliit õpetab kannatlikkust ja aitab vabaneda kontrollimatust vihast. Oma rahustavate omaduste tõttu aitab kergemini uinuda ning toob kaasa hea ja rahuliku une. Hauliit aitab leevendada stressi ja vähendada ärevust ning paanikat.

Mäekristall – see suurepärane tervendaja ja puhastaja aitab kehal ennast ise tervendada. Mäekristall rahustab närvisüsteemi, annab jõudu ja vitaalsust.

Pakendi mõõdud: 13 x 11 cm.

Panen südamele, et kristallid on suurepärane looduse and vaimse ja füüsilise tervise toetamiseks, ent üksinda haigustest terveks ei ravi!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kristallide komplekt “Stress, ärevus ja hea uni!””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)