Naiselik ja kaunis! Reguleeritava paelaga musta turmaliini käevõru

Suurepärane kaitsekilp kõige halva eest! Must turmaliin on üks tugevamaid kaitsekristalle, kaitstes igat liiki negatiivse energia eest. Must turmaliin moodustab kristalli kandmisel kaitsva kilbi ümber inimese keha. Kui Sinu poole suunduvad energiad, mis võivad Sind häirida, segada, rivist välja lüüa, liiga teha, siis must turmaliin ei lase sellistel energiatel Sinuni jõuda. Negatiivsus põrkab tagasi sinna, kust see pärit on.

Must turmaliin on kui energiate filter, mis tuvastab väga kiirelt ära, mis on Sulle vajalik ja mis mitte. Sellel kristallil on olemas vägi, mis suudab kaitsta ka väga ohtlikes olukordades.

Must turmaliin on auravälja tugevdav ja tervendav kristall. Tasakaalustab juurtšakrat, maandades energiat, suurendades füüsilist elujõudu ning hajutades pinget ja stressi. Kui kannad musta turmaliini koos mõne teise kristalliga, siis see kaitseb ka seda põhjust, miks see teine kristall Sinuga on. Näiteks kui kannad ka roosat kvartsi, siis turmaliin kaitseb armastust Sinu elus.

Turmaliin kaitseb ka elektromagnetilise sudu, kiirguse, psüühiliste rünnakute, ärasõnumiste ja pahasoovijate eest. Hoiab eemale salakavalad ja manipuleerivad inimesed. Puhastab negatiivseid mõtteid ning ergutab positiivset suhtumist. Aitab ravitseda paranoiat. Vabastab pinge, tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat kehas.

Turmaliin abistab enese ja teiste mõistmist, viies Sind sügavale iseendasse, tugevdades eneseusaldust ja vähendades hirmu. Hävitab igasuguse ohvriks olemise tunde ja tõmbab ligi inspiratsiooni, kaastunnet ning tolerantsi.

Must turmaliin suudab säilitada seda, mida oled loonud!

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Käevõrul on kergesti reguleeritavad paelad (maksimaalne ümbermõõt 18 cm) ja väikesed 5 mm läbimõõduga musta turmaliini kristallid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Naiselik ja kaunis! Reguleeritava paelaga musta turmaliini käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)