Abi ja toetus! Rohelise aventuriini ja opaliidiga käevõru

Roheline aventuriin on väga võimas jõukuse kristall. Tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Stabiliseerib meeleseisundit, ergutab taju ja suurendab loovust. Avab alternatiive ja võimalusi, iseäranis neid, mida pakuvad teised inimesed.

Roheline aventuriin on lohutaja ja südame ravitseja ning üldine harmoniseerija, kaitstes südant. Toob asjad tagasi kontrolli alla ja on kasulik pahaloomuliste haiguste puhul. Hoiab ära iiveldust ning vabastab negatiivsetest emotsioonidest ja mõtetest. Leevendab viha ja ärritust. Üleüldine tervendaja, mis annab inimesele hea enesetunde ning meelerahu. Võimaldab elada iseenese südames.

Opaliit ehk inglite kristall on inimese poolt looduslikest elementidest loodud kõrge energiaväärtusega klaaskristall. Opaliit aitab enda kaitseingliga kontaktis olla ning kristalli öösel kandes toob võimsad ettekuulutavad unenäod. Opaliit kutsub enda poole neid, kellel on vaja inglitelt sõnumeid saada!

Opaliit aitab ja toetab Sind. Suurendab rahutunnet ja aitab vabastada muremõtted. Aitab ingleid paremini mõista, nendega kontaktis olla ja nende märkidest ning sõnumitest aru saada, ka inglinumbritest.

Opaliit aitab inglitel alati õigel ajal Sinu juurde pääseda, olles justkui ankruks, mille abil Sinu kõrvale kinnituda. Mida kauem on opaliit Sinuga kontaktis, seda tugevamaks muutub Sinu ja inglite vaheline side. Opaliidil on olemas vägi ja jõud, mis avab Sinu auraväljas inglite jaoks võimaluse olla Sinuga hingelises kontaktis.

Opaliit aitab saavutada hingelisi muudatusi ning viia läbi spirituaalse transformatsiooni. Opaliit aitab Sul hingelisel tasandil edasi liikuda. Kui sind huvitab inglitemaailm ning soovid veelgi rohkem nende kohalolu tunda, siis opaliit aitab seda saavutada. Opaliit on ühendus kaitseingli ja teiste inglitega.

Opaliit on toeks kõige raskemal ajal, kui hinges valitseb segadus ning tunned ennast jõuetu ning elust väsinuna. Opaliit aitab sellistel hetkedel ingleid Sinu lähedal hoida, aitab kaitseinglil jõudu anda ning positiivsele rajale edasi suunata.

Opaliit aitab Sul enda lähedasi paremini mõista ning tervendab teievahelist sidet. Opaliit aitab tervendada suhtekriise ning mõttetutest arusaamatustest lahti saada. Opaliit on tööedu kristall tervendamise ja ravitsemise alal.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Rohelise aventuriini läbimõõt on 8 mm. Käevõru keskmes olev imeliste värvivarjunditega opaliit on 1.5 cm läbimõõduga. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Abi ja toetus! Rohelise aventuriini ja opaliidiga käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)