Imeilus malahhiit võtmehoidja Hamsa käe ja unenäopüüdjaga

10.50

Toodet saab kasutada võtmehoidjana ja ka ripatsina koti või riietuseseme küljes. Komplektis olevat kristalli saab ka keti või nahkpaelaga eraldi ripatsina südametšakra kohal kanda.

Unenäopüüdja on pärit Põhja-Ameerika põlisameeriklastelt. Algne unenäopüüdja ​​oli valmistatud painduvast oksast, mis ühendati ringiks ja seejärel kinnitati sellele suled. Unenäopüüdja ring viitab eluringile. Juba ka indiaanlaste unenäopüüdjad rippusid nende laste voodite kohal, sest usuti ja siiani usutakse, et unenäopüüdja ​​püüab halvad mõtted ja unenäod võrku kinni ning ilusad libisevad läbi sulgede alla otse magava lapse pähe. Esimesed päikesekiired põletavad aga võrku kinni jäänud hirmu ning õuduse. Tänapäeval kasutakse unenäopüüdjat sageli just segavate mõtete eeemal hoidmiseks.

Hamsa käsi on läbi ajaloo olnud kaitse kurja ja ebaõnne eest. Usutakse, et Hamsa toob selle kandjale head õnne, tervist, küllust ning edu kõigis tegemistes. Sule sümbol hoiab ingleid lähedal. Ära unusta oma võtmehoidjat ka aeg-ajalt puhastada ja kristalli laadida, nagu iga teist kristalli ja talismani.

Malahhiit on külluse ja materiaalse õnne kristall. Samuti kaitse- ja tervenduskristall ning hea reisikristall, kaitstes reisihirmu, ebaõnne ja õnnetuste eest.

 

4 laos

Kirjeldus

Materjal: malahhiit, metall.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imeilus malahhiit võtmehoidja Hamsa käe ja unenäopüüdjaga”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)