Täiuslik lõõgastus! Palo Santo ja lavendel

3.90

Saladusliku väega Palo Santo, mis tähendab tõlkes püha puud, on pärit Lõuna-Ameerikast ning on olnud indiaanlaste seas üks enim kasutatavaid taimi. Palo Santo on pärast salveid ideaalne järelpuhastaja. Palo Santo suudab kasvatada uut energiat nii kodukeskkonda, kristallidesse kui ka inimese auravälja. Selle püha puu suits tõmbab ligi rahustavaid energiaid, sobides ideaalselt pingete ning negatiivsuse maandamiseks. Palo Santo puu tervendab ka energiaväljasid. Kui energiaväljad ei tööta korralikult, hakkavad kimbutama haigused, kurbus, stress. Palo Santo magus aromaatne lõhn rahustab ja lõõgastab.

Lavendel on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane taim. See looduslik antidepressant aitab muuta inimese ellusuhtumist positiivseks ja parandab meeleolu. Lavendli viiruk võib suitseda ka näiteks siis, kui tegeled ennustamisega, loed või praktiseerid erinevaid spirituaalseid teemasid. Lavendel aitab minna meditatsiooniseisundisse ja kiirendada spirituaalseid õpinguid. Lavendliga saab ka puhastada ruume negatiivsest energiast. Loob armastava, õnneliku ja suhteid parandava õhustiku ning soodustab vaimset tervenemist. Hoia alati aken lahti, kui puhastad kodu negatiivsest energiast, et see saaks väljuda. Lavendel aitab ka pingelise töö ja õppimise korral, rahustades, parandades keskendumist, vabastades stressist.

10 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Selles ilusas pakendis on 8 kauapõlevat (jämedat) viirukit. Toode on valmistatud käsitööna. 100% vegan. Põlemisaeg: ca 60 min.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Täiuslik lõõgastus! Palo Santo ja lavendel”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)