Võimas käsitöö labradoriit hõbesõrmus (suurus 17)

54.50

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus (suurus 17) sisaldab kvaliteetset labradoriidi kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimaid labradoriidi tükke. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

Labradoriidi sügavad värvid ulatuvad hallikast kuni mustani koos sinise, kollasega. Labradoriit on väga müstiline ja kaitsev kivi – valgusetooja. Tegemist on müstikute kristalliga, mis aitab jõudu juurde anda maagiatele ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele. Labradoriit on tugev selgeltnägemise kristall, mis toob nii öiseid kui päevaseid visioone.

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See omadus annab sellele kristallile väe elu muuta. Labradoriiti kandma hakates võid hakata järk-järgult oma elus muutusi nägema.

Labradoriit toob ellu muutusi, vabastab vanu ahelaid, teeb elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Labradoriit kallutab aurast kõrvale soovimatuid energiaid ja takistab energia lekkimist. Kaitseb energiarünnakute ja energia kadumise eest ning suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Labradoriit aitab tuvastada inimesi, kellega ei peaks kontaktis olema. Kui labradoriit läheb kuumaks, siis Sinu lähedal on inimene, keda ei tohiks usaldada.

Labradoriit tõstab teadlikkust, tugevdab intuitsiooni, kujutlusvõimet, tahtejõudu ja aitab vaimselt kasvada. Surub maha hirmud ja ebakindluse ning parandab hingehaavad. Samuti tugevdab usku iseendasse ja usaldust Universumi vastu. Eemaldab teiste inimeste projektsioonid, kaasa arvatud aurasse haakunud mõttevormid.

Labradoriit rahustab üliaktiivset meelt, leevendab stressi ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid. Labradoriit toetab sisevaatlust ning on toetav kaaslane muutustes, andes tugevust ja visadust.

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Materjal: labradoriit, 925 Hõbe.
Suurus: 17.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Võimas käsitöö labradoriit hõbesõrmus (suurus 17)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)