Käsitöö hõbesõrmus must oonüks

45.00

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus sisaldab kvaliteetset musta oonüksi kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimat musta oonüksi tükki. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

Must oonüks on üks võimsamaid kaitsekristalle. Must oonüks kaitseb negatiivse energia, kurjuse, halbade inimeste, salakavaluse, ohu ja ka ebaõnne eest. Oonüks aitab vältda energia äravoolu ning on võimas tugevuse kivi. Oonüksit on traditsiooniliselt kasutatud füüsilise jõu ja elujõu taastamiseks pärast haigusi või energiakadu. Oonüks aitab ka keskenduda, rahustab närve, vähendab ärevust ja taltsutab ägedat teperamenti. Oonüks vabastab ka leinast tulenevaid tundeid. Oonüks loob tugeva kaitsekilbi selle kandja ümber, aidates kaitsta teiste inimeste negatiivsuse ja pahatahtlikkuse eest. Kui Sa kannad oonüksit igapäevaselt endaga, siis ta aitab Sul ära tunda inimesi, kes ei ole sinuga siirad. Oonüks suudab maandada negatiivseid mõtteid, neid kinni panna ja neid eemale hoida. Oonüksil on võime kaitsta musta maagia eest. Oonüks aitab peamiselt tervendada juurtšakrat, ent mõjub ka kroontšakrale, aidates depressiivsetest ja negatiivsetest mõtetest lahti saada.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Suurus: sõrmuse diameeter on 17 mm.
Materjal: must oonüks, 925 Hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsitöö hõbesõrmus must oonüks”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!