Käsitöö hõbesõrmus malahhiit

65.00

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus sisaldab kvaliteetset malahhiidi kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimat kristalli tükki. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

Malahhiit on külluse ja materiaalse õnne kristall. Samuti kaitse- ja tervenduskristall ning hea reisikristall, kaitstes reisihirmu, ebaõnne ja õnnetuste eest. 

See imekaunis rohelise värvusega kristall on väga võimas tervenduskristall, neelates endasse kogu ebavajaliku energia ja kahjulikud kiirgused. Malahhiit hajutab Sinu sees olevad hirmud, pinged, vanad mõttemustrid ja piirangud. Malahhiit puhastab kõiki inimese energiakeskuseid. Südamekristallina aitab malahhiit minna lasta kõigel vanal, et tulla saaks uus energia. Annab julgust ja otsustuskindlust ning soodustab loovat eluprobleemide lahendamist ning kulgemist eluteel. Tervendab südant ja kiirendab sisemist arengut, aidates niisviisi kohtuda iseenda tõelise olemusega.

Kaitsekivina suudab malahhiit kaitsta nii-nimetatud kurja silma, vaimsete rünnakute, kahjuliku energia, õnnetuste ja usutakse, et ka internetikelmuste ja -pettuste eest. Ükskõik, kus malahhiit on, seal saab kurjus vastulöögi. Malahhiit on hea reisikaaslane, sest kaitseb lendamisega seotud hirmude ja õnnetuste eest.

Malahhit on suurepärane külluse ja rahaõnne kristall. Kui oled võtnud malahhiidi oma ellu, siis see hakkab suurendama küllust, jagades enda sees olevaid energiaid Sinu või ruumi energiavälja. Seal, kus on malahhiit, sinna see küllust ligi kutsub. Hoides malahhiiti kodus, aitab ta külluseenergial Sinu koju pääseda. Malahhiiti kontoris hoides, aitab see pääseda rahavoolul Sinu ellu Sinu töö kaudu. Kandes malahhiiti, aktiveerib ta sinus oskuse enda elu materiaalselt paremaks muuta.

Malahhiit on rahaõnne aktiveerija ja teda tasub hoida paberraha juures küllusekarbis või rahakotis. Rahakarp loo oma kodu küllusenurka, milleks on kodu välisuksest vaadatuna kõige kaugem vasakpoolsem nurk. Sinna pane kogutud raha ja küllusekristallid nagu näiteks malahhiit, tsitriin, roheline aventuriin, püriit, tiigrisilm.

Malahhiiti ei tohi puhastada veega, sest veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema. Malahhiiti võid puhastada lisaks seleniidle ka patšuliviiruki või eeterliku õli aroomiga. Kristalle puhasta vähemalt korra kuus.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Suurus: sõrmuse diameeter on 17 mm.
Materjal: malahhiit, 925 Hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsitöö hõbesõrmus malahhiit”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!