Käsitöö hõbesõrmus lasuriit (suurus 17)

53.50

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus (suurus 17) sisaldab kvaliteetset lasuriit kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimat lasuriidi tükki. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

Lasuriit aitab avada kolmandat silma ja tasakaalustada kurgutšakrat. Vabastab kiiresti stressist, luues sügava rahuseisundi. Lasuriidi meelerahu on tohutu, olles võtmeks vaimsete saavutuste juurde.

Lasuriit on kaitsev kivi, mis kontakteerub vaimsete valvuritega. Tunneb ära psüühilise ründe, blokeerib selle ja suunab energia tagasi selle allika juurde. Õpetab mõistma räägitud sõna väge ning võib pöörata tagasi needusi või haigusseisundit, mida on põhjustanud minevikus välja ütlemata jäänud asjad.

Lasuriit harmoniseerib füüsilist, emotsionaalset, vaimset ja hingelist tasandit. Nende tasandite tasakaalustamatus võib lõppeda depressiooni, haigusseisundi ja eesmärgikaotusega.

Lasuriit julgustab võtma endale eluülesannet. Ilmutab sisemist tõde, suurendab eneseteadlikkust ning võimaldab eneseväljendust vabalt ja kompromisse tegemata. Kui allasurutud viha põhjustab kurguprobleeme või suhtlemisraskusi, aitab lasuriit need vabastada. Lasuriit annab inimesele kestvat ausust, kaastunnet ja õiglust.

Lasuriit on tugev mõtete võimendaja. Stimuleerib kõrgemaid meeleandeid, tuues objektiivsust ja selgust. Innustab loovust allikale häälestumise läbi. Lasuriit aitab silmitsi seista tõega, ükskõik kust seda leiad, ja vastu võtta seda, mida see tõde õpetab. Lasuriit toetab sind oma arvamuste väljaütlemises ja toob harmooniat konfliktidesse. Õpetab aktiivse kuulamise väärtust. Lasuriit seob armastus- ja sõprussuhteid ning abistab tunnete ja emotsioonide väljendamises.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Suurus: 17.
Materjal: lasuriit, 925 Hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsitöö hõbesõrmus lasuriit (suurus 17)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)