Suurepärane rahamaagia küünlaalus! Kuldne teeküünlaalus “Ingel”

Inglisümboolika pakub lohutust ajal kui hingel on raske! Ainuüksi enda kaitseinglite peale mõtlemine toob hinge rahu. Need kuldsed tiivad hoiavad küünalt oma embuses sama õrnalt, pehmelt ja armastavalt, kui hoiavad inglid Sind, mil Sul on valus ja raske. Süüta küünal, sule silmad ja tunneta ingli pehmeid tiibu end mõnusalt hoidmas ja kõige halva eest kaitsmas. See kvaliteetne ja silmale imeilus küünlaalus sobib hästi hubase õhkkonna loomiseks ja hingerahu pakkumiseks.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

 

1 laos

Kirjeldus

Minu kogemus

Intuitiivselt valisin ma rahamaagia läbiviimiseks just sellesama küünlaaluse ehk põletasin rohelist küünalt kuldsel alusel. Roheline küünal kutsub ligi küllust. Kuldset värvi alus sümboliseerib jõukust ja aitab kaasa maagia toimele. Kodus ja töölaual on mul nüüd juba päris mitmed kullatooni küünlaalused. Kes on julgemad katsetama, saavad soetada rahamaagia läbiviimiseks valgusingli Ruth Pukmani külluseõli SIIT. Armas maagia tegemise õpetus on õliga kenasti kaasas. Aga küllust ja rahalist õnne saab ka ligi meelitada, kui põletad lihtsalt rohelist küünalt kuldsel alusel.

Kaal: 208 g.

Mõõdud: kõrgus 5 cm ja läbimõõt 12 cm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suurepärane rahamaagia küünlaalus! Kuldne teeküünlaalus “Ingel””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)