Suur kristallide puhastamis- ja laadimisalus “Feng Shui”

36.00

Seleniit on üks minu lemmikuid! Seleniit suudab tuua Sinu ellu rahu, tasakaalu, stabiilsuse ja heaolu. Seleniit lõõgastab keha ja tasakaalustab emotsioone. Seleniit on äärmiselt puhastava toimega kristall, olles suurepärane ruumide energiate puhastaja. Seleniit rahustab maha igasuguse närvilise energia, mis kodus eksisteerib. Seleniidi lähedus on eriti kasulik neile, kellel on nõrk närvisüsteem või kes on ülitundlikud. Seleniit aitab luua rahuliku õhkkonna ning tuua Sinu sisse sügava rahu ja selguse.

Seleniidist alusel saad suurepäraselt nii puhastada kui laadida oma kristalle. Seleniit puhastab, laeb, taasaktiveerib ja võimendab loomulikult sellele asetatud kristalle ja kristallehteid. Aseta igal õhtul oma kristallehted seleniidist alusele ning hommikuks on nad puhtad ja laetud. Nahaga pidevalt kontaktis olevad kristallehted võiks asetada ööseks puhastuma ja laadima just seleniidist alusele. Seleniiti ei tohi puhastada veega, kuna vesi kahjustab seleniiti. Füüsiliseks puhastamiseks võib seleniiti puhastada õrnalt niiske lapiga. Kuigi seleniit suudab puhastada teisi kristalle, soovitan ma ikkagi ka seleniiti ennast aega ajalt Palo Santo või salvei suitsuga ära puhastada.

See harmoonilise energiaga kristall, mille lähedust inimesed naudivad, on üks tugevamaid inglite kristalle. Seleniit aitab inglitega ühenduses olla. Seleniit on kristall, mis aitab enese mõtted selgeks saada. Hoides seleniiti käes, hakkavad mõtted selginema, ebavajalikud mõtted lahustuma ja sisse tekib rahu. Seleniidi võimas vibratsioon aktiveerib kõik tšakrad, eriti kroontšakra.

Seleniit akanalaual aitab eemale hoida nii halbu hingesid kui õudusunenägusid. Kasulik just laste ja ülitundlike aknalauale. Seleniit aitab blokeerida teiste inimeste halva mõju, negatiivsuse, mõjutamise, kiusamise, manipuleerimise. Väga kasulik kristall nii koju kui töökohta.

1 laos

Kirjeldus

Läbimõõt: 18 cm.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suur kristallide puhastamis- ja laadimisalus “Feng Shui””

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)