Sügav puhastaja! Kahetipuline mäekristalli ripats

7.50

Mäekristall on meisterravitseja ja kristalli võib kasutada iga haigusseisundi puhul ravi toetava abivahendina.

Mäekristall ehk selge ja kirgas kvarts on meie planeedil kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall ehk kristallide maailma tõeline meister neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning on suurepärane blokaadide vabastaja.

Mäekristall tervendab ja ennetab haigusi, toimib hingetervendajana, suurendab vaimset võimekust ning häälestab selle kandjat kõrgemale juhatusele. Ta viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi eelsesse aega. Kvarts puhastab ja võimendab elundeid ning energiakeha ja tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Kvartsil on võime lahustada karmaseemneid ehk minevikuelu traumat, suhtumist või haigust, mis paikneb energiakehas ning mis võib areneda haigusseisundiks või haiguseks praeguses elus.

Mäekristall suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane õppimisel. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib mäekristall välja häirivad segajad. Soodustab suhete selginemist, juhtides eemale kõik segavad energiad, likvideerides sisemaailma kuhjunud kaose ja tuues rahu.

Konkreetse kristalli kaks tippu võimaldavad energiatel liikuda korraga mõlemas suunas – kristall võtab vastu ja kiirgab energiat samaaegselt, mis muudab ripatsi Sinu südametšakra kohal veelgi väekamaks.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kristalli pikkus on 39 mm.

Materjal: metall,mäekristall.

Huvitav tähelepanek! Armastatud Lea Dali Leon kirjutas oma raamatus “Joonista valgus”, kuidas ta kasutas tulemuslikult suuri mäekristalli kuule ravi toetava abivahendina võitluses rinnavähiga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sügav puhastaja! Kahetipuline mäekristalli ripats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)