Kaunis tšakraid tasakaalustav käevõru

Selles tšakrakäevõrus on:

punane jaspis – esimese ehk juurtšakra kristall.
punane aventuriin – teise ehk sakraaltšakra kristall.
kaltsiit – kolmanda ehk päikesepõimiku kristall.
roheline aventuriin – neljanda ehk südametšakra kristall.
lasuriit – viienda ehk kurgutšakra kristall.
ametüst – kuuenda ehk kolmanda silma kristall.
mäekristall – seitsmenda ehk kroontšakra kristall.

Meie keha juhivad 7 suuremat energiapöörist ehk tšakrat, millest igaühel on oma tähtis ülesanne. Kui kõik on tasakaalus, tunneme end hästi ja harmooniliselt. Kui mõni tšakratest on tasakaalust väljas, võib juba pelgalt oma käitumise põhjal arvata, et mingi osa kehast tahaks veidi tähelepanu.

Tšakrate avamine ja mõjutamine saab edukalt toimuda läbi meditatsiooni, toitumise, aktiivse liikumise, jooga, taimede ja kristallide mõjusfääri. Tšakrad on energiavibratsioon, mida annab edukalt tasakaalustada energeetiliselt – igale tšakrale vastab oma värvitoon ning kindel kristallide sagedus.

Loe seitsme põhilise tšakra kohta lähemalt lisainfost!

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm).

Juurtšakra ehk Muladhara on seotud väga olulisel määral meie füüsilise tervise, aktiivsuse, väe ja tugevusega. Juurtšakra on meie alustala, meie juured ja see tuleb hoida tervena. Terve juurtšakra hoiab eemale kõiksugused haigused. Olles haige või vaimse pinge all on märk sellest, et juurtšakra ei tööta korralikult. Tasakaalustamata juurtšakra tunnusteks on ärevus, depressioon, hirm, suutmatus hoida enda piire ja olla truu tahtejõule, nõrk immuunsüsteem ja võimetus lõdvestuda.

Sakraaltšakra ehk Svadisthana on seotud meie emotsionaalsuse, seksuaalsuse, elu nautimise, kire, voolavuse, loovuse ja elu kogemisega. Tasakaalustamata sakraaltšakra tunnusteks on emotsionaalselt liigne tundlikus, pidev kontroll, endasse tõmbumine, madal või üliaktiivne libiido, pinged ning võimetus lahti lasta ja rõõmu tunda.

Päikesepõimik ehk Manipura on isikliku väe keskus ning on seotud meie tahtejõu, enesekindluse, intellekti, ambitsioonide, elujõu ja väega. Tasakaalustamata päikesepõimiku tunnusteks on madal enesehinnang, halb seedimine, ärevus, motivatsioonipuudus ja ebakindlus.

Südametšakra ehk Anahata on seotud armastuse, kaastunde, aktsepteerimise, andestamise, empaatia ja heldusega. Tasakaalustamata südametšakra tunnusteks on negatiivne pilt enesest, usaldamatus teiste vastu, armukadedus, kiire hinnangu andmine ning vereringe- või hingamisprobleemid.

Kõritšakra ehk Vishuddha on seotud oma tõe rääkimise ja oma tõe järgi elamisega, vaba tahte, enda ja teiste vastu aus olemisega ning kurguprobleemidega. Tasakaalustamata kurgutšakra tunnusteks on suutmatus end väljendada, kurguvalu, suutmatus hoida piire, võimetus kuulata, sageli tunne, et Sind on valesti mõistetud.

Kolmanda silma tšakra ehk Ajna on seotud intuitsiooni, vaimsuse, asjade ja olukordade nägemisega nii nagu nad päriselt on, oma elueesmärgi mõistmisega ning spirituaalsete nägemustega. Tasakaalustamata kolmanda silma tšakra tunnusteks on halb nägemine, usaldamatus oma otsuste üle, loovuse puudumine ja võimetus keskenduda.

Kroontšakra ehk Sahasrara on seotud eestkätt pühendumise, ühtsuse, eneseteostuse ning ka oma hinge ja Kõrgema Minaga ühenduse loomisega. Tasakaalustamata kroontšakra tunnusteks on segasus, peavalud, unetus, suutmatuse või mõttetuse tunne, õudusunenäod ja vaimse olemistunde kaotus.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaunis tšakraid tasakaalustav käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)