Tagasivooluga koonusviirukite komplekt jasmiin (20 tk)

6.50

Selles ilusa disainiga topsis on 20 suurt koonusviirukit. Viiruki kõrgus on 3,5 cm ja läbimõõt 1,5 cm. Viiruki põlemisaeg on ligikaudu 40 minutit. Tagasivooluga koonusviirukeid põletatakse langeva suitsu efektiga koonusviirukite põletites. Need kvaliteesed koonusviirukid on valmistatud käsitööna Indias. 100% vegan.

Jasmiin on armastuse taim, mis aitab puhastada energiaid, mis ei mõju armastusele kasulikult.

Jasmiini aroom on täis külluslikku, õrna, rahustavat ja armastavat energiat. Jasmiin aitab luua väga romantilise atmosfääri. Rahustab meeli, aitab paremini keskenduda ja mõttetööd teha, taandab stressienergiat, aitab perekonda rahu tuua, vabastab töö ja rahaasjadega seotud muremõtteid, aitab vabaneda ülemõtlemisest ja liigsest muretsemisest. Parandab meeleolu ja muudab inimest leplikumaks, tasakaalukamaks, õnnelikumaks ja romantilisemaks. Tegemist on väga kasuliku viirukiga suhete tervendamiseks. Sobib ideaalselt põletamiseks just siis, kui naudid kaaslasega kvaliteetaega, on olnud riid, soovid tuua ruumi rohkem armastust või aktiveerida oma südametšakra, andes enesele võimaluse armastust leida ja hoida. Jasmiiniviiruk mõjub hästi ka tajumisele ja sensitiivsusele. Jasmiiniviirukiga on imehea puhastada just armastuse ja inglite kristalle.

Kasutamine: Hoia viirukit ühes käes ning pööra süütamiseks küljele. Süüta viiruki peenem ots. Koonsviiruki põlema panemine võtab aega 5–10 sekundit, sestap on seda mugavam teha tulemasinaga. Kustuta leek ning aseta suitsev viiruk koonusviiruki põletile. Sobiva koonusviiruki põleti saad valida endale SIIT.

5 laos

Kirjeldus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tagasivooluga koonusviirukite komplekt jasmiin (20 tk)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)