Muutused! Reguleeritavate paeltega labradoriit käevõru

7.50

Päikese käes helkleb labradoriidi hallikas kristall imeilusates kollakas-sinistes toonides. 

Labradoriidi sügavad värvid ulatuvad hallikast kuni mustani koos sinise, kollasega. Labradoriit on väga müstiline ja kaitsev kivi – valgusetooja. Tegemist on müstikute kristalliga, mis aitab jõudu juurde anda maagiatele ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele. Labradoriit on tugev selgeltnägemise kristall, mis toob nii öiseid kui päevaseid visioone.

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile väe elu muuta. Labradoriiti kandma hakates võid hakata järk-järgult oma elus muutusi nägema.

Labradoriit toob ellu muutusi, vabastab vanu ahelaid, teeb elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Labradoriit kallutab aurast kõrvale soovimatuid energiaid ja takistab energia lekkimist. Kaitseb energiarünnakute ja energia kadumise eest ning suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab tuvastada inimesi, kellega ei peaks kontaktis olema. Kui labradoriit läheb käe peal kuumaks, siis Sinu lähedal on inimene, keda ei tohiks usaldada.

Labradoriit tõstab teadlikkust, tugevdab intuitsiooni, kujutlusvõimet, tahtejõudu ja aitab vaimselt kasvada. Surub maha hirmud ja ebakindluse ning parandab hingehaavad. Samuti tugevdab usku iseendasse ja usaldust Universumi vastu. Eemaldab teiste inimeste projektsioonid, kaasa arvatud aurasse haakunud mõttevormid.

Labradoriit rahustab üliaktiivset meelt, leevendab stressi ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid. Labradoriit toetab sisevaatlust ning on toetav kaaslane muutustes, andes tugevust ja visadust.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tegemist on minu lemmik käevõru stiiliga. Armasatan, kui saan käevõru ise enda käe järgi paika sättida. Lisaks ei ole käevõrul liiga palju kristalle, mille võimas energia võib ülitundliku inimese käed valutama panna. Kui valid endale ehet, siis ära kunagi vaata ehte suurust. Kristallide võimas energia on vägagi tuntav ka pisikese kivi puhul.

Kristalli läbimõõt on 5-6 mm. Käevõru ümbermõõt on reguleeritav (maksimaalne ümbermõõt 18 cm).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Muutused! Reguleeritavate paeltega labradoriit käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)