Suur ja kaunis südamekujuline tiigrisilma ripats

9.50

Tiigrisilma kantakse õnne, külluse ja rikkuse ligimeelitamiseks. 

Kui soovid saavutada materiaalset edu, siis tiigrisilm on kindlasti üks neist kristallidest, mis Sind aitab. Tiigrisilma kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm aktiveerib külluseenergia seal, kus kristall parasjagu on. Kui kannad tiigrisilma, siis see aktiveerib külluse Sinu auras. Kui hoiad kristalli oma töölaual, toob tiigrisilm külluse läbi töö.

Tiigrisilm on kaitse kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide ja needuse vastu. Tiigrisilm suudab kaitsta kurjuse, ebaõnne, needusliku maagia ja üleüldise halva eest.

Tiigrisilm annab tuge sihtide saavutamisel ning aitab teha vahet soovmõtlemisel ehk sellel, mida tahaksid ja sellel, mida tõepoolest vaja on. Kristall on kasulik nii enda kui ka teiste inimeste vajaduste äratundmiseks. Tiigrisilmast on kasu dilemmade ja sisemiste konfliktide lahendamisel, eriti nende puhul, mis on tekkinud uhkuse ja põikpäisuse tõttu.

Tiigrisilm ravitseb enesehinnangu, enesekriitika ja blokeeritud loovusega seotud probleeme. Abistab oma annete ja võimete äratundmisel ning vastupidi – ületamist vajavate vigade nägemisel. Tiigrisilm toetab sõltuvat isiksust muutuste tegemisel. Annab emotsionaalsele kehale energiat, leevendab depressiooni ja parandab meeleolu.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mõõdud: 4 x 4 cm. Iga ripats erineb oma välimuselt ja ka kujult pildil nähtust, sest tegu on loodusliku kiviga. Kahte ühesugust ripatsit ei leidu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suur ja kaunis südamekujuline tiigrisilma ripats”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)