Hea enesetunne! Kaunis lumiobsidiaani käevõru

15.50

Lumiobsidiaan on puhtuse, tasakaalu ja puhastuse kristall, andes kehale, meelele ja vaimule tasakaalu.

Oma hallikate, lund meenutavate laikude või täppide järgi on see kaunis obsidiaani üks liikidest saanud oma nime.

Lumiobsidiaan on väga hea aurapuhastaja, imades endasse nii inimesest endast, teistest inimestest kui keskkonnast tulenevaid negatiivseid energiaid. Aitab emotsioone kontrolli all hoida, emotsionaalselt tasakaalukamaks saada ning end oma kehas hästi tunda. Aitab vabaneda negatiivsetest mõtetest ja emotsioonidest. Kui lumiobsidiaan on Sinuga pidevas kontaktis, siis suudab ta lõpuks kõik pessimistlikud ja kurvaks muutvad mõtted ära võtta.

Aitab panna vaatama iseendasse ja aitab näha, mis on need tegevused, mis on Sinu jaoks kahjulikud ja mida võiksid enda juures muuta. Aitab iseenda vigades õppida ja lõpetab pidevalt ühtede ja samade vigade tegemise. Aitab rääkida tõtt ilma teistele haiget tegemata.

Lumiobsidiaanil on oskus tuua pinnale kõik, mis on varjatud või alles tulemas ehk kui kannad seda kristalli, siis võivad hakata tulema visioonid Sinu enda tulevikust ja saatusest.

Kui oled tundlik erinevate kuufaaside suhtes, siis lumiobsidiaan on üks neist kristallidest, mis aitab kaitsta täiskuu ärevaks tegevate energiate eest. Täiskuu ajal, eelnevatel ja järgnevatel päevadel hoia see kristall enese lähedal. Lumiobsidiaan takistab luupainajate nägemist ja halbade hingede unenägudesse ilmumist.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm). Kuna tegemist on loodusliku tootega, siis iga käevõru on teisest veidi erinev.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hea enesetunne! Kaunis lumiobsidiaani käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)