Selgeltnägemine! Imeilusate helklevate kristallidega labradoriit käevõru

Päikese käes helkleb labradoriidi hallikas kristall imeilusates kollakas-sinistes toonides. 

Labradoriidi sügavad värvid ulatuvad hallikast kuni mustani koos sinise, kollasega. Labradoriit on väga müstiline ja kaitsev kivi – valgusetooja. Tegemist on müstikute kristalliga, mis aitab jõudu juurde anda maagiatele ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele. Labradoriit on tugev selgeltnägemise kristall, mis toob nii öiseid kui päevaseid visioone.

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile väe elu muuta. Labradoriiti kandma hakates võid hakata järk-järgult oma elus muutusi nägema.

Labradoriit toob ellu muutusi, vabastab vanu ahelaid, teeb elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Labradoriit kallutab aurast kõrvale soovimatuid energiaid ja takistab energia lekkimist. Kaitseb energiarünnakute ja energia kadumise eest ning suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab tuvastada inimesi, kellega ei peaks kontaktis olema. Kui labradoriit läheb käe peal kuumaks, siis Sinu lähedal on inimene, keda ei tohiks usaldada.

Labradoriit tõstab teadlikkust, tugevdab intuitsiooni, kujutlusvõimet, tahtejõudu ja aitab vaimselt kasvada. Surub maha hirmud ja ebakindluse ning parandab hingehaavad. Samuti tugevdab usku iseendasse ja usaldust Universumi vastu. Eemaldab teiste inimeste projektsioonid, kaasa arvatud aurasse haakunud mõttevormid.

Labradoriit rahustab üliaktiivset meelt, leevendab stressi ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid. Labradoriit toetab sisevaatlust ning on toetav kaaslane muutustes, andes tugevust ja visadust.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ühe kristalli läbimõõt on 8 mm. Elastne käevõru sobitub kenasti tavapärasele randmele (ümbermõõt 18 cm).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Selgeltnägemine! Imeilusate helklevate kristallidega labradoriit käevõru”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)