Käsitöö türkiis hõbesõrmus (suurus 17)

53.50

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus (suurus 17) sisaldab kvaliteetset türkiisi kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimat kristalli tükki. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

Türkiis on väga tõhus tervendaja, andes tröösti vaimule ja heaolu kehale. Türkiis on kaitsev kivi ja seda on kasutatud amulettide tarbeks igiammustest aegadest alates. Usutakse, et türkiis muudab värvi, hoiatamaks truudusetuse eest. Türkiis soosib suhtlemist füüsilise ja vaimse maailmaga. Kolmandale silmale paigutatuna, võimendab see intuitsiooni ja meditatsiooni. Kurgutšakral vabastab ta vanadest tõotustest, keeldudest ja piirangutest ning lubab hingel esile tulla.

Türkiis on puhastav kristall, mis hajutab negatiivset energiat ning annab kaitset keskkonnasaaste eest. Türkiis tasakaalustab ja joondab kõik tšakrad peenkehadega ning häälestab füüsilist tasandit vaimsele. Türkiis ühendab maa ja taeva, tuues kokku nais- ja meesenergiad. Türkiis on empaatiline ja tasakaalustav. Türkiis annab tuge loomeprobleemide lahendamisel ja rahustab avaliku esinemise puhul närve. Psühholoogiliselt on türkiis tugevdav kristall. Türkiis kõrvaldab enesesabotaaži. Vaimselt annab türkiis sisemist rahu, jäädes seejuures ikkagi valvsaks. Emotsionaalselt stabiliseerib türkiis meeleolumuutusi ja toob meelerahu. Ergutab romantilist armastust. Füüsilisel tasandil on türkiis suurepärane kristall kurnatuse, depressiooni või paanikahoogude leevendamiseks.

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Suurus: 17.
Materjal: türkiis, 925 hõbe.

Kuna tegemist on looduslikku päritolu kiviga, siis iga ehe on teisest erinev! Müügil olev ehe erineb pildil nähtust, sest kahte täpselt ühesugust ehet pole võimalik looduslikust kivist luua.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsitöö türkiis hõbesõrmus (suurus 17)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)