Käsitöö rubiin-tsoisiit hõbesõrmus (suurus 17)

40.50

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus (suurus 17) sisaldab kvaliteetset rubiin-tsoisiit kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimat kristalli tükki. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

Rubiin-tsoisiit suurendab elujõudu ja vaimseid võimeid. Aktiveerib kroontšakra, loob muudetud teadvusseisundi ja kergendab juurdepääsu hingemälule ning vaimsele õppimisele. Võib olla äärmiselt suureks abiks hinge tervendamisel ja möödunud eluga töötamisel. Rubiin-tsoisiit aitab muundada negatiivset energiat positiivseks ning on tasakaalustava mõjuga, aidates eemaldad hirme, meeleolukõikumisi ja üle reageerimist. Rubiin-tsoisiit on tervendava energiaga, mis vabastab allasurutud viha ning aitab suurendada enesearmastust ja -austust. Toob pinnale varjatud tunded ja laseb neil minna, täites inimest kerguse ja puhtusega. Stressirikkal ajal annab tuge ja jõudu nii eraelus kui töös.

 

 

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Suurus: 17.
Materjal: rubiin-tsoisiit, 925 Hõbe.

Kuna tegemist on looduslikku päritolu kiviga, siis iga ehe on teisest erinev! Müügil olev ehe erineb pildil nähtust, sest kahte täpselt ühesugust ehet pole võimalik looduslikust kivist luua.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsitöö rubiin-tsoisiit hõbesõrmus (suurus 17)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)