Käsitöö hõbesõrmus serafiniit (suurus 17)

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus (suurus 17) sisaldab kvaliteetset serafiniit kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimat serafiniidi tükki. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

Serafiniidi kristallis on näha imeilusaid hõbejasi sulgi tumedas kivis. Need sulgjad tiivad kannavad Sind üles kõrgete vaimsete vibratsioonide alale. Serafiniit on üks nendest kristallidest, mille abil võib saavutada ühenduse inglitega ning avada kroontšakra. Serafiniit edendab elamist südame järgi ja sel on õrn puhastav mõju südametšakrale, avades selle armastusele. Väga tervistav kristall nii hingele kui vaimule. Serafiniit võib vabastada lihaspingetest kuni kaelani, on kasulik külmavärinatest jagusaamiseks ning soodustab kaalu vähendamist.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Suurus: 17.
Materjal: serafiniit, 925 Hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsitöö hõbesõrmus serafiniit (suurus 17)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)