Käsitöö rubiinkvarts hõbesõrmus (suurus 17)

See imekaunis India ehtesepa valmistatud sõrmus (suurus 17) sisaldab kvaliteetset rubiini kristalli. Sõrmuse pilkupüüdvatele detailidele on pööratud ääretult suurt tähelepanu, et valmiks tõesõna täius. Sõrmuse valmistamisel on kasutatud üksnes parimat kristalli tükki. Sõrmus on valmistatud 925 hõbedast. Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis iga sõrmus on omanäoline ja ainulaadne.

See on ideaalne kivi negatiivsuse ja mürgisuse eemaldamiseks enda elust, et rikastada seda positiivse energiaga. Kui sa kannatad alaväärsuskompleksi all, siis see on sinu jaoks ideaalne kristall, kuna see suurendab enesekindlust. Depressioonis või emotsionaalselt kurnatud inimesed võivad selle kivi kaudu lohutust leida, sest see võib pakkuda suurt õndsust, rõõmu ja soovi elada täisväärtuslikku elu. Kasuta selle kauni punase kristalli väge, et vabastada füüsiline, emotsionaalne või vaimne valu, mis sind elus edasi liikumast takistab. Lisaks, kui sa oled väsinud enda tuimast elust, siis kasuta rubiinkvartsi väge, et lisada enda ellu selliseid olukordi ja kogemusi, mis selle põnevaks teevad. Samuti, kui olete varem kogenud tõsiseid traumasid ja šokki, on see ideaalne kivi, mida kasutada, kuna see aitab teil neid lahti lasta.

✨ Vali tunnetuslik panus ja lisa toode ostukorvi ✨

Tunnetuslikult panustades, läbi iseenda, loome enesele energeetiliselt suuremat väärtust. Loome head ja edasi viivat energiat oma ellu ainult juurde.
Soovi korral vaheta panus oma südamesoovi vastu ja lausu ülekannet tehes oma soov – südamest ja tundega!

1 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Suurus: 17.
Materjal: rubiin, 925 Hõbe.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsitöö rubiinkvarts hõbesõrmus (suurus 17)”

Sinu kommentaar on nähtav pärast selle ülevaatamist!

(0)